خرید جدید بارسا: دوست دارم پیراهن بنزما را بگیرم

پدری گونزالس خرید جدید بارسا که تنها ۱۷ سال سن دارد امیدوار است بتواند شنبه هفته بعد برابر رئال مادرید به میدان برود....

به گزارش "ورزش سه"، پدری زمستان گذشته بود که از لاس پالماس به بارسا پیوست و از تابستان به جمع آبی اناری ها اضافه شد. پدر او اولین کانون هواداران بارسا در شهر کوچک شان رتا تاسیس کرده بود و پدری از کودکی به بارسا تعلق خاطر دارد.

او در پیش فصل توانست رونالد کومان سرمربی بارسا را شیفته خود کند و از او به عنوان اینیستای جدید بارسا نام می برند.

پدری رویای بازی در ال کلاسیکو را دارد. او به موندودپورتیوو گفت:« تصور می کنم دیداری حساس و پر تنش مثل همه ال کلاسیکوها شود و البته بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم. با انگیزه زیادی وارد زمین خواهیم شد و اگر خوب بازی کنیم، به برتری خواهیم رسید.

راستش را بخواهید هرگز تصور نمی کردم روزی شانس بازی در ال کلاسیکو را داشته باشیم. امیدوارم از این فرصت به بهترین شکلش استفاده کنم. سخت تمرین می کنم تا مربی مرا در ال کلاسیکو به میدان بفرستد. از حضور در این بازی نمی ترسم. این هم یک بازی مثل دیگر بازی هاست که باید برای موفقیت بارسا بجنگیم. وقتی وارد زمین می شوم، سعی می کنم به این فکر کنم انگار مثل گذشته ها با پدر و برادرم در حال بازی کردن هستم. این بهترین راه برای مدیریت استرس و هیجان است.»

پدری در مورد اینکه دوست دارد پیراهن کدام بازیکن رئال را داشته باشد گفت:« اگر بازی کنم، دوست دارم در انتها پیراهن کریم بنزما را بگیرم.»

تگ ها


رئال مادرید بارسلونا