خرید جدید بارسلونا نهایی شد+ عکس

به نظر می رسد خرید جدید بارسلونا در خط حمله، مارتین بریتویت، مهاجم تیم لگانس خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیروز فدراسیون فوتبال اسپانیا رسما مجوزی دو هفته ای برای خرید مهاجم جدید برای بارسلونا صادر کرد و امروز نشریه اسپورت مدعی شد مارتین بریتویت، مهاجم ۲۸ ساله و دانمارکی لگانس دیروز به بارسا پاسخ مثبت داده و به زودی قرارداد او و باشگاه بارسلونا منعقد خواهد شد. بند فسخ ۱۸ میلیون یورویی در قرارداد او و لگانس وجود داشته و بارسا مشکلی برای پرداخت این رقم نخواهد داشت.

مارتین بریتویت که در زمستان سال ۲۰۱۹ و از میدلزبورو راهی لگانس شد، در این تیم عملکرد خوبی داشته و در تابستان قراردادش را با این تیم قرضی کرد. بریتویت در فصل جاری تا اینجا موفق به زدن هشت گل برای لگانس شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد امروز این قرارداد نهایی خواهد شد.

بدین ترتیب مارتین بریتویت جای عثمان دمبله مصدوم را در لیست بارسلونا خواهد گرفت. البته با توجه به حذف بلوگرانا از کوپا دل ری، امکان استفاده از این بازیکن تنها در لالیگا وجود دارد. امکان جایگزین کردن بازیکن در لیگ قهرمانان تا تاریخ سوم فوریه بود و بدین ترتیب مارتین بریتویت نمی تواند در اروپا تیم جدیدش را همراهی کند. در فصل زمستان نام های زیادی برای انتقال به بارسلونا مطرح شد و حتی بازیکنانی گرانقیمت مانند رودریگو، مهاجم والنسیا نیز تا آستانه انتقال به این تیم رفتند، اما در نهایت این باشگاه در جذب بازیکن مورد نظرش موفق عمل نکرد و پنجره زمستانی بسته شد. حالا و با مصدومیت دمبله، آنها مجوز جذب یک بازیکن جدید را از فدراسیون دریافت کردند و علیرغم مطرح شدن اسامی فراوان، در نهایت به نظر می رسد مارتین بریتویت خرید جدید بارسلونا باشد.

بیشتر بخوانید:

مسی در بارسلونا از فوتبال خداحافظی می کند

رسوایی بزرگ و باورنکردنی در بارسلونا!

 

 

تگ ها


فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات بارسلونا لالیگا فوتبال