خرید جدید سایپا از گل‌گهر

هافبک گل‌گهر سیرجان با عقد قراردادی به تیم سایپا پیوست....

به گزارش "ورزش سه"، مهرداد عبدی که سال گذشته از نساجی مازندران به تیم تازه لیگ برتری شده گل‌گهر رفته و نمایش خوبی در این تیم ارائه داده بود، پس از یک فصل حضور در جمع سیرجانی‌ها تصمیم به جدایی گرفت تا در شرایط متفاوت‌تری فوتبال خود را دنبال کند.

عبدی که همراه با نساجی مازندران از لیگ یک صعود کرد و یک سال هم در لیگ برتر برای قائم‌شهری‌ها به میدان رفت و با وجود حضورش در پست‌های هافبک دفاعی و میانی و حتی مدافع وسط دو گل به ثمر رسانده  بود، سال گذشته مجددا به گل‌گهر سیرجان، تیم سابق خود بازگشت.

این هافبک میانی که علاوه بر نساجی مازندران و گل‌گهر، سابقه بازی در پارسه تهران را هم دارد، پس از جدایی و دریافت رضایت‌نامه از سیرجانی‌ها مد نظر ابراهیم صادقی قرار گرفت و با عقد قراردادی به سایپا پیوست.

عبدی پس از توافق با مسؤولان باشگاه سایپا و امضای قرارداد با نارنجی پوشان، به تمرین این تیم اضافه شد تا آماده شروع فصل جدید شود.

گفتنی است، گل‌گهر سیرجان در نقل و انتقالات تابستانی علاوه بر مهرداد عبدی، هفت بازیکن دیگر را از دست داده بود که ازجمله آنها می‌توان به سید احمد موسوی و میلاد فراهانی اشاره کرد که به ترتیب راهی استقلال و شهرخودرو شده‌اند.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ گل گهرسیرجان مهرداد عبدی سایپا