خرید جدید منچستر: بله؛ با رئال تمام کرده بودم

دانی فان بیک هم تایید کرد که با رئال توافق کرده بود ولی باشگاه مادریدی در نهایت عقب نشینی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، دانی فن دبیک تابستان سال گذشته چیزی تا پیوستن به رئال مادرید فاصله نداشت. ستاره خط میانی آژاکس که فصل فوق العاده ای را با این تیم پشت سر گذاشته بود، با رئال به توافق شخصی دست یافت اما در نهایت زین الدین زیدان مانع رخ دادن این انتقال شد. زیدان اعتقاد داشت برای فصل ۲۰-۲۰۱۹ نیاز چندانی به فن دبیک ندارد و بهتر است یک سال دیرتر این انتقال صورت بگیرد.

همه چیز مهیا برای انتقال او بود اما یک بار دیگر رئال مادرید منصرف شد تا در نهایت او که از بارسا هم پیشنهاد داشت، به منچستریونایتد ملحق شود. شیاطین سرخ برای او ۴۰ میلیون یورو پرداخت کردند.

ستاره هلندی جدید منچستریونایتد در مورد توافقش با رئال مادرید به دی تلگراف گفت:« با رئال تمام کرده بودم و دو باشگاه نیز همه توافقات لازم را انجام داده بودند ولی در نهایت به برخی دلایل توافق اجرایی نشد. بازیکنانی که قرار بود رئال را ترک کنند، ماندنی شدند و رئال هم نظرش را تغییر داد.»

فن دبیک ادامه داد:« ابتدا خلیی ناراحت شدم و از خودم پرسیدم فرصتی مجدد برایم فراهم خواهد شد یا خیر. در نهایت پیشنهادات مختلفی دریافت کردم ولی با احساسم تصمیم گرفتم. اینکار را در تمام دوران فوتبالم انجام داده ام. پول برایم کمترین اهمیت را دارد و در انتخاب یونایتد به مسائل مالی فکر نکردم.

بازی در یونایتد مثل رویاست و باشگاهی بزرگ در بهترین لیگ دنیاست. برای قبول پیشنهاد یونایتد، نیاز به دوبار فکر کردن نداشتم.»

تگ ها


دنی فن دبیک آژاکس رئال مادرید منچستر یونایتد