خرید جدید یوونتوس فردا در تست های پزشکی

به نظر می‌رسد که مانوئل لوکاتلی فردا در تست های پزشکی باشگاه یوونتوس شرکت خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، طی ساعات گذشته اکثر منابع معتبر ایتالیایی از جمله گاتزتا دلو اسپورت، اسکای اسپورتس و اسپورت ایتالیا مدعی شدند که توافق بین دو باشگاه یوونتوس و ساسولو صورت گرفته و مانوئل لوکاتلی در فصل پیش رو برای بیانکونری به میدان خواهد رفت.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده هافبک ایتالیایی با قراردادی قرضی به همراه بند خرید دائمی راهی یوونتوس خواهد شد. در واقع این قرارداد دو ساله خواهد بود و یووه برای جذب دائمی لوکاتلی ۳۰ میلیون یورو به علاوه ۵ میلیون پاداش به ساسولو پرداخت خواهد کرد. همچنین ۲۰ درصد از مبلغ انتقال بعدی لوکاتلی(در صورتی که طی سال های آینده از یوونتوس به تیم دیگری ملحق شود) به ساسولو خواهد رسید.

در حال حاضر منابع متعدد مدعی شده اند که مانوئل لوکاتلی فردا در تست های پزشکی باشگاه یوونتوس شرکت خواهد کرد. از طرفی باشگاه تورینی امیدوار است که در اسرع وقت قرارداد این هافبک ایتالیایی را ثبت کرده تا او بتواند در اولین بازی یوونتوس در فصل جدید رقابت های سری آ مقابل اودینزه به میدان برود.

گفتنی است باشگاه ساسولو از این انتقال سود قابل توجهی را کسب خواهد کرد چرا که آنها در سال ۲۰۱۹ تنها با ۱۴ میلیون یورو این بازیکن را از میلان جذب کرده بودند.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ تیم ملی ایتالیا مانوئل لوکاتلی یوونتوس