خرید جنجالی اینتر از رقیب قطعی شد

هاکان چالهان اوغلو در مصاحبه ای رسما اعلام کرد با اینتر به توافق رسیده و فردا برای امضای قرارداد راهی شهر میلان خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، مدت ها بود اخباری در مورد عدم توافق هاکان چالهان اوغلو، هافبک خلاق و ترکیه ای میلان با این تیم برای تمدید قرارداد شنیده می شد و در نهایت موعد جدایی او فرا رسید. باشگاه همشهری اینتر به سرعت و بعد از حذف ترکیه از یورو ۲۰۲۰ با هاکان چالهان اوغلو به توافق نهایی دست یافت و حالا این بازیکن از فصل آینده در باشگاه رقیب بازی خواهد کرد.

هاکان چالهان اوغلو در مصاحبه ای کوتاه به شبکه ترکیه ای TRTSPOR گفت: "بله، من با باشگاه اینتر به توافق رسیده ام. فردا به سمت شهر میلان پرواز کرده و بعد قرارداد جدیدم را با این باشگاه امضا می کنم."

قرارداد هاکان چالهان اوغلو سه ساله و با دستمزدی سالانه پنج میلیون یورو به علاوه یک میلیون دستمزد خواهد بود. این در حالیست که او پیشنهاد چهار میلیونی میلان برای تمدید را رد کرده بود و حالا به نظر می رسد این انتقال جنجالی دیگر قطعی شده است. این دومین ناکامی مدیران میلان در هفته های اخیر در تمدید قرارداد با بازیکنانی است که قراردادشان تمام شده است. پیش از این جدایی جیجی دوناروما نیز از میلان قطعی شده بود و به نظر می رسد مقصد بعدی این دروازه بان ایتالیایی را باید پاری سن ژرمن دانست.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ اینتر میلان هاکان چالهان اوغلو آث میلان