خرید رویایی شفر برای توپخانه استقلال

استقلال در اهواز با درخشش بازیکنی به برد پرگل و شیرین قبل از دربی رسید که حضور این بازیکن حالا نگرانی ها در خط حمله آبی ها را به حداقل رسانده است ......

استقلال در اهواز با درخشش بازیکنی به برد پرگل و شیرین قبل از دربی رسید که حضور این بازیکن حالا نگرانی ها در خط حمله آبی ها را به حداقل رسانده است.
 نزدیک به دو ماه زمان برد تا استقلالی ها خواسته وینفرد شفر برای جذب مهاجم خارجی را برآورده کردند. بعد از طلسم هایی که در راه امضای قرارداد با بازیکنان دلخواه پیرمرد آلمانی رقم خورد سرانجام مهاجمی سر از تهران در آورد که با اتکا به سابقه درخشان و حضور در سری A ایتالیا پیش بینی می شد بتواند از عهده خواسته های وینفرد شفر برآید.
مامه بابا تیام مهاجم 26 ساله از سنگال با سابقه پوشیدن باشگاه های بزرگ ایتالیایی در آخرین روز از مهلتی که استقلالی ها برای ارسال فهرست آسیایی خود برای لیگ قهرمانان داشتند وارد تهران شد و با امضای قراردادی پرحرف و حدیث پیراهن شماره 25 در لیگ برتر و 7 در آسیا را برتن کرد به این امید که مشکلات گلزنی را به حداقل برساند.
تیام در اولین بازی در ترکیب اصلی استقلال مقابل الهلال خوش درخشید و زننده تک گل سه امتیازی بود تا آبی ها در گروه مرگ صدرنشین شوند. شروعی درخشان با پیراهن شماره 7 بعد از نمایش تاثیر گذار به عنوان بازیکن تعویضی مقابل الریان تا امیدها به درخشش او بیشتر از قبل شود. با این آغاز اما اوج هنرنمای مهاجم سنگالی در اهواز و مقابل فولاد رقم خورد جایی که به عنوان آدم آهنی خط حمله استقلال با دوندگی و جنگندگی بی امان خود کفه ترازو را به سمت مهمان تهرانی سنگین تر کرد تا در آستانه دربی پایتخت بردی قاطع و شیرین نصیب شاگردان شفر شود.
مامه تیام مقابل فولاد دوبار گلزنی کرد تا به رکورد سه گل در دو بازی برسد، در گل دوم استقلال به فولاد نقش اصلی را ایفا کرد و پاس گل را داد تا نشان دهد در پاسوری هم دستی بر آتش دارد ضمن این که 90 دقیقه بی امان دوید، جنگید، توپ گرفت، پاس داد و ... تا همه استقلالی ها را برای داشتن یک مرد آهنی آماده و سرحال در دربی مقابل رقیب سنتی امیدوار کند.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال