خرید فاجعه بارسا معضلی جدید برای آبی اناری ها

مارتین برایثویت خرید دانمارکی بارسلونا نتوانست پاسخ انتظارات را در بازی های فینال گونه لالیگا بدهد و حالا به درب خروجی باشگاه نزدیک تر از همیشه است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این روزها تیم مدیریت ورزشی بارسلونا از خود می پرسد که با مارتین برایثویت چه کاری باید انجام دهد. خریدی که یک فاجعه نقل و انتقالاتی دیگر از مدیران بارسلونا بود.

پس از مصدومیت شدید عثمان دمبله و دوری طولانی مدت او از میادین، باشگاه بارسلونا توانست مجوز جذب یک مهاجم جدید را از لالیگا کسب کند و در نهایت پس از حرف و حدیث های بسیار مارتین برایثویت را از لگانس به خدمت گرفت.

با این مهاجم ۲۸ ساله قراردادی ۴ ساله تا ۲۰۲۴ منعقد شد و برای جذب او نیز ۱۸ میلیون یورو پرداخت کردند. رقم فسخ عجیب ۳۰۰میلیون یورو نیز برای او در نظر گرفته شد اما برایثویت در پایان فصل تنها یک گل به ثمر رساند و متوسط ۲۹ دقیقه در هر بازی نیز به میدان رفت تا به ازای هر دقیقه حضور در میدان، ۴۴ هزار یورو دریافت کند. بدتر اینکه او مجوز بازی در لیگ قهرمانان را هم ندارد.

دشوار بتوان تصور کرد که برایثویت فصل بعد جایی در فهرست بارسلونا داشته باشد و باشگاه کاتالان در حال بررسی گزینه های واگذاری اوست. کمتر تیمی حاضر خواهد شد در شرایط فعلی ۱۸ میلیون یورو یا بیشتر برای این مهاجم دانمارکی پرداخت کند و به همین دلیل گزینه انتقال قرضی با برند خرید دائمی برای او محتمل تر است. یک شکست نقل و انتقالاتی دیگر برای جوزپ بارتومئو و معاونانش.

بیشتر بخوانید:
لیورپول 5 چلسی 3؛ جشنواره گل برای جشن قهرمانی
شبی که آنفیلد ۳۰ سال در انتظارش بود
کلوپ: ما قهرمان انگلیس، اروپا و جهان هستیم 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات بارسلونا فوتبال