خرید‌‌های بحث‌برانگیز پرسپولیس/ بازیکنان با نظر چه کسی جذب شدند؟

باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تابستانی عملکرد بحث‌برانگیزی داشته و هنوز مشخص نیست این باشگاه بر چه اساسی اقدام به جذب بازیکنان جدید کرده است....

باشگاه پرسپولیس در خرید‌‌های خود در فصل نقل و انتقالات کاملا مستقل از مربی عمل کرده است.
به گزارش مدال، باشگاه پرسپولیس تا اینجای فصل نقل و انتقالات دو بازیکن بزرگسال در دو پست جذب کرده است که این خرید‌ها تا حدی بحث‌برانگیز است. از این جهت بحث‌ برانگیز که هیچ یک از این دو بازیکن در لیست خرید برانکو ایوانکوویچ که آن را تحویل مدیریت این باشگاه داده بودند، نبودند و در مورد جذب آنها نیز با کریم باقری هم که مربی ایرانی پرسپولیس است مشورت نشد. طبیعی است که گابریل کالدرون هم به واسطه عدم شناختش از بازیکنان ایرانی دخالتی در این خرید‌ها نداشته باشد.

نکته جالب توجه اینکه فرشاد احمدزاده و محمد‌حسین کنعانی‌زادگان هر دو یک مدیر برنامه مشترک داشتند که رابطه خیلی نزدیکی با مدیریت باشگاه پرسپولیس دارد و حتی مشاور فنی او هم به حساب می‌آید. در این میان قرار بود که ایگور سرگیف ازبک هم به جز خرید‌‌های پرسپولیس باشد اما کالدرون با این مسئله مخالفت کرد و متذکر شد که مهاجم خارجی تیم توسط خود او به تیم اضافه خواهد شد.

برخلاف برانکو که قصد نداشت بازیکنی را از تیمش کنار بگذارد، مسئولان باشگاه پرسپولیس از کالدرون خواسته‌اند 3 بازیکن را در لیست مازاد قرار دهد. برانکو در پست‌های دفاع، هافبک و حمله قصد تقویت تیمش را داشت. به این شکل که در خط دفاع علی نعمتی و علیرضا آرتا قرار بود به عنوان بازیکنان زیر 23 سال و امید به لیست پرسپولیس اضافه شده و بازیکنان جوان فعلی این تیم به صورت قرضی راهی تیم‌های دیگر شوند. محمدرضا حسینی نیز در صورت جدایی بشار رسن قرار بود جذب شود و مهدی طارمی هم جایگزین جای ماریو بودیمیر را بگیرد.

در حال حاضر بازیکنان پرسپولیس استرس این را دارند که کالدرون قرار است چه نفراتی را کنار بگذارد و کنعانی‌زادگان، مهاجم و احتمالا هافبک خارجی جای کدام بازیکن را خواهند گرفت. این سوال مطرح است که آیا کنعانی‌زادگان برای کنار گذاشتن سیدجلال حسینی یا حسین ماهینی جذب شده است یا موضوع دیگری در میان است؟

فراموش نکنیم که وحید امیری هم اکنون به عنوان بازیکن آزاد علاقمند به بازگشت به پرسپولیس است و هواداران این تیم هم علاقه زیادی به این اتفاق دارند اما مسئولان این باشگاه با جذب نفرات مدنظر خود نه کادرفنی، جایی برای امیری در  لیست تیم‌شان در نظر نگرفته‌اند. در صورت آمدن امیری هم آن وقت باز هم باید منتظر ریزش نفرات فعلی این تیم باشیم.

اخبار مرتبط:
قرارداد سیامک نعمتی تمدید شد
محمد انصاری: به تکرار قهرمانی در لیگ فکر می‌کنیم

تگ ها


پرسپولیس نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات تابستانی اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال