خسروی وفا: بهترین نتیجه تاریخ را کسب کردیم

رئیس کمیته ملی پارالمپیک با بیان اینکه سیاست کیفی گرایی به خوبی جواب داد، گفت: بهترین نتیجه تاریخ را در پارالمپیک کسب کردیم....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، محمود خسروی وفا در ارزیابی از عملکرد کاروان ایران در بازی های پارالمپیک توکیو اظهار کرد: عملکرد کاروان در مجموع بالاتر از آن چیزی بود که ما پیش بینی کرده بودیم و این نشان داد که سیاست کیفی گرایی به خوبی جواب داد. البته ظرفیت ورزش کشور ما بالاتر از اینهاست و ما می توانستیم به نتایج بهتر نیز دست پیدا کنیم.

وی افزود: تلاش بر این است که در آینده با همین نگاه کیفی گرایی کارها را پیش ببریم تا به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

خسروی وفا خاطرنشان کرد: لیست تمام نفرات اعزامی با مسئولیت‌هایی که داشتند قبل از اعزام به توکیو به کمیسیون فرهنگی و نهادهای نظارتی ارسال شد تا در این زمینه شفاف سازی لازم را داشته باشیم.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نام کاروان سردار دل ها نامگذاری شده بود، این مسئله راهگشای کارهای ما بود و ورزشکاران توانستند به مدال‌های خوبی دست پیدا کنند. همچنین حضور مادر شهید بابایی که به عنوان یک نیروی فرهنگی در کاروان فعالیت خود را انجام می داد با روحیه دادن به ورزشکاران در افزایش ظرفیت مدال آوری آنها بسیار موثر بود.

وی ضمن تشکر از ورزشکاران نابینا و کم بینا و عملکرد موفق آنها در این دوره از بازی ها افزود: باورش سخت بود اما ورزشکاران نابینا و کم بینا در این دوره عملکرد بسیار خوبی داشتند و مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان ثابت کرد که باید به این فدراسیون اعتماد بیشتری داشته باشیم.

وی اظهار کرد: در این دوره بهترین نتیجه را در طول تاریخ بازی های پارالمپیک کسب کردیم و شرایط به گونه ای بود که در جاهایی که پیش بینی نقره داشتیم به مدال طلا تبدیل شد و تنها یک برنز در این دوره از بازی های برای کاروان کسب شد که واقعا نتایج راضی کننده بود.

وی در پایان گفت: اینکه بتوانیم در سه دوره پارالمپیک پی در پی مدال های خود را نسبت به سایر کشورها تثبیت نگهداریم موفقیت بزرگی است و این نشان می دهد که سیاست کیفی گرایی در این دوره از بازی ها به خوبی جواب داد.

تگ ها


پارالمپیک پارالمپیک