خسرو حیدری در کلاس‌های پیشرفته مربیگری هلند

خسرو حیدری را باید یکی از بازیکنان شاخص چند سال اخیر فوتبال ایران دانست که پس از پایان دوران فوتبالش خیلی سریع در دوره‌های مربیگری در داخل کشور شرکت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خسرو از ماه ها پیش به دنبال حضور در کلاسهای پیشرفته مربیگری هلند بود؛ اما این مهم نیازمند این بود که ابتدا در فدراسیون فوتبال هلند به عنوان یک عضو ورود کند و به طور رسمی نامش ریجستر شود.

دیروز این اتفاق برای خسرو رخ داد و او حالا می تواند در کلاسهای دانش افزایی و همچنین وبینارهای مربیگری شرکت کند. دوشنبه همین هفته حیدری در اولین دوره مربیگری این فدراسیون که در آن وبینار انگیزشی بازیکنان برگزار می شود شرکت خواهد کرد. در این دوره مربیانی از کشورهای مختلف از اقصی نقاط دنیا به صورت آنلاین شرکت می کنند.


در صورت پایان کرونا این کلاسها در هلند به صورت حضوری برگزار می شود که خسرو حیدری با ورود به عنوان یک عضو رسمی در این فدراسیون می تواند در تمام کلاسهای پیشرفته مربیگری از جمله کلاس های دانش افزایی، مربیگری و وبینارها شرکت کند.

خسرو حیدری با این ریجستر رسما به عضویت فدراسیون فوتبال هلند درآمده است، اتفاقی خوشایند برای یکی از بازیکنان خوش اخلاق فوتبال ایران که حالا قدم در مسیر مربیگری گذاشته است.


لازم به ذکر است هلند یکی از کشورهای صاحب سبک در فوتبال است که مربیان بزرگی در فوتبال جهان از مکتب فوتبال این کشور به تیم های بزرگ پیوسته اند. از مربیان بزرگ فوتبال هلند می توان از یوهان کرایوف، آری هان، فرانک رایکارد، رونالد کومان، اریک تن هاگ، فرانک دی بوئر، مارکو فان باستن و گاس هیدینگ نام برد.

بیشتر بخوانید:

بیرانوند: استقلالی‌ها انرژی‌ام را بیشتر کردند!

فرشید باقری در مشهد هم کاپیتان استقلال است

 

 

تگ ها


فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال