خسرو حیدری: عاجزانه از وزیر ورزش می‌خواهم استراماچونی را برگرداند

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال از وزیر ورزش درخواست کرد تا آندره‌آ استراماچونی را به این تیم برگرداند....

به گزارش مدال،‌ خسرو حیدی پس از تساوی 2 - 2 تیم استقلال مقابل پیکان درباره شرایط آبی‌پوشان پس از حواشی‌های به وجود آمده اظهار داشت: چه بگویم؟! سه روز پیش برای حمایت از استقلال به ورزشگاه آمدیم، تیم عالی بازی کرد و به صدر جدول رفتیم، اما از دیروز که بلند شدیم همه چیز عوض شد. مگر می‌شود مربی یک شبه برود؟! این تیم، تیم سه شب پیش بود؟! هیچ‌کس در بازی تمرکز نداشت. تیمی که یقه تمام تیم‌های مدعی تراکتور و سپاهان را گرفته، به این روز افتاده است.

وی افزود: معلوم است مربی تأثیر خودش را گذاشته و وقتی می‌رود، این‌طور می‌شود. نمی‌دانم چه کسی پاسخگوست. امروز صبح دیدم هواداران در فضای مجازی گریه می‌کنند، دیگر طاقت نیاوردم و به وریا غفوری زنگ زدم گفتم چه کار باید کنیم؟ گفتم می‌آیم و کنارتان هستم تا روحیه بدهیم. الان وقتش است که تیم پیروز شود و در جدول جدا شود، اما نشد. مگر می‌شود یک تیم که تا صدر جدول آمده و خیال هوادارانش راحت است، این اتفاقات برای آن رخ بدهد؟! من می‌گویم تعصب استراماچونی بیشتر از منِ خسرو حیدری بود.

بازیکن پیشین تیم استقلال در پایان بیان کرد: الان هواداران دنبال استراماچونی هستند. از وزیر ورزش عاجزانه خواهش می‌کنم استراماچونی را برگرداند. اگر راهی دارد او را برگردانید. نمی‌دانم در این پنج شش ماهه چه گذشته است که یک مربی راحت از ایران می‌رود. نمی‌دانم پول را ندادند یا چیز دیگری،‌ اما اینها برای هوادار بهانه است. وقتی استراماچونی نتیجه می‌گیرد هوادار دوست دارد او برگردد.

بیشتر بخوانید:

صحبت‌های بازیکنان استقلال پس از دیدار با پیکان/ وریا به سیم آخر زد

تگ ها


استقلال خسرو حیدری استقلال پیکان تهران پیکان تهران-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال