خسه رودریگس: ای کاش از فرصت هایم در رئال مادرید استفاده می کردم

هافبک اسپانیایی پاری سن ژرمن هیچ جایی در برنامه های توماس توخل در این فصل ندارد ......

هافبک اسپانیایی پاری سن ژرمن هیچ جایی در برنامه های توماس توخل در این فصل ندارد ...

هافبک اسپانیایی پاری سن ژرمن هیچ جایی در برنامه های توماس توخل در این فصل ندارد.

به گزارش مدال، خسه 25 ساله که از محصولات آکادمی رئال مادرید بود و با نمایش های خوبش در ترکیب این تیم، هواداران را به ظهور یک وینگر سرعتی امیدوار کرده بود، پس از انتقال به پاری سن ژرمن نتوانست فرصت چندانی برای بازی کردن پیدا کند و دو فصل به صورت قرضی به لاس پالماس و استوک سیتی انتقال یافت. در تابستان 2018 و با آمدن توخل، این بازیکن حتی یک بازی هم فرصت بازی کردن پیدا نکرده است.

به گزارش آ اس، این وینگر اسپانیایی در مصحابه خود گفت:

اگر بخواهم حقیقت را بگویم، دلم برای فوتبال بازی کردن خیلی تنگ شده است. می خواهم دوباره بازی کنم. روز ها صبر کردم تا پنجره نقل و انتقالات دوباره باز شود. فکر می کنم از آخرین بازی که انجام داده ام، نزدیک به یک سال گذشته است، نمی دانم فکر کنم در آوریل بود. روز دقیقش را به خاطر نمی آورم، زمان زیادی گذشته است. خیلی سخت است که فوتبالیست باشی و بازی نکنی. در میان مردم هستم و حقیقتا احساس تنهایی می کنم. بعضی از دوستی هایی که فکر می کنم خوب نبودند را از زندگی خود کنار گذاشتم. در این یک سالی که فوتبال بازی نکردم، وقت زیادی را برای خود صرف کردم. در کنار تمرین کردن با تیم، هر روز تمرینات شخصی خود را دارم و هفت کیلو وزن کردم و به وزن قبل از دوران مصدومیتم برگشتم. هنگامی که شما جوان هستید و خود را همراه با شهرت و پول می بینید، فکر می کنید که خیلی از چیز ها در زندگی اهمیتی ندارند. براساس اتفاقات بدی که در طول زمان اتفاق افتاده این مسائل را آموختم. اکنون بهتر می دانم که حقیقت زندگی چیست در کجا زندگی می کنم. این به آن معنی نیست که این مسائل را قبلا نمی دانستم، اما اکنون خیلی بیشتر بالغ شده ام.

این وینگر جوان در ادامه صحبت هایش افزود:

شما فکر می کنید که دوستان واقعی دارید و آن ها همه چیز را به شما می دهند و سپس در همان لحظه ای که شما در حال اشتباه کردن هستید، آن ها جلوی اشتباه شما را نمی گیرند. در نهایت تنها کسانی که باعث اشتباه شما نمی شوند، خانواده شما هستند. با آن ها نشستم و گفتم که می خواهم تغییر کنم. آیا داشتن پول زیاد در سن 20 سالگی باعث گمراه شدن بازیکن می شود؟ من پول زیادی خرج کردم. اکنون به روش دیگری آن را مدیریت می کنم. هنگامی که شما جوان هستید، دچار توهم می شوید و فکر می کنید که هر کاری که انجام می دهید درست است، در حالی که تقریبا همیشه تصمیمات اشتباه می گیرید. من اشتباه های خودم را داشته ام. حسرت لحظاتی را می خورم که بعد از مصدومیت در رئال مادرید بودم و از آن استفاده نکردم. اگر برگردم، مانند این سه ماه تلاش می کنم. سپس به پاریس آمدم. دچار مشکل آپاندیس شدم و دو ماه خانه نشین شدم و بعد  هرگز به طور منظم بازی نکردم. اگر بعد از مصدومیتم در رئال مادرید نسبت به خودم سختگیر بودم، شاید چیز های دیگری اتفاق می افتاد.