خشم ادامه‌دار کومان؛ سرمربی بارسا کنفرانس را ترک کرد

رونالد کومان، سرمربی بارسا، که معتقد بود در دیدار شب گذشته این تیم برابر رئال مادرید باید به نفع آنها اعلام خطای پنالتی می شد، پس از بحث با خبرنگاران کنفرانس مطبوعاتی را نیمه کاره ترک کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا شب گذشته ۲-۱ در ال کلاسیکو برابر رئال مادرید شکست خورد و پس از سوت پایان بازی هیچکس جلودار خشم کومان نبود. سرمربی بارسا که شاهد بود شانس های تیمش برای صدرنشینی و نزدیک شدن به قهرمانی در خانه رقیب دیرینه و یکی از مدعیان قهرمانی در لالیگا بر باد می رود در پایان سه امتیاز این بازی را از دست داد و بارسا با یک امتیاز کمتر از رئال مادرید و اتلتیکو در رده سوم جدول قرار گرفت.

البته اتلتیکو مادرید هنوز شانس جبران دارد و با برد یا تساوی برابر بتیس در بازی امشب می تواند دوباره صدر را پس بگیرد.

خبرنگاران حاضر در کنفرانس مطبوعاتی پس از مسابقه رونالد کومان شاهد طوفان خشم این سرمربی هلندی بودند و او در نهایت پس از بحصی کوتاه با یکی از خبرنگاران با عصبانیت از جلسه بیرون زد.

کومان معتقد بود که داور باید خطای روی مارتین برایتویت را خطا اعلام می کرد. با وجودی که به نظر می رسید فرلان مندی در محوطه جریمه روی برایتویت مرتکب خطا شده است داور بازی این صحنه را خطا تشخیص نداد و از VAR نیز برای تماشای مجدد صحنه استفاده نکرد.

کومان در کنفرانس مطبوعاتی گفت: "آن صحنه پنالتی بود. واقعا واضح بود. اما باید دهن‌مان را ببندیم و تصمیم داور را بپذیریم. پنالتی واضح بود. واقعا واضح بود."

کومان در اینجا از یکی از خبرنگاران حاضر پرسید: "تو صحنه را دیدی. پنالتی بود؟"

پس از اینکه خبرنگار پاسخ سوال کومان را نداد، سرمربی بارسلونا با عصبانیت کنفرانس مطبوعاتی را ترک کرد.

بیشتر بخوانید:

سرگیجه رونالد کومان در آستانه ال کلاسیکو

کومان: یورگن کلوپ به رئال بی احترامی کرد

 

 

تگ ها


رونالد کومان فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال