خشم بارسلونا از اصرار عجیب ستاره فرانسوی!

مدیران بارسلونا از دست رفارهای ساموئل اومتیتی به ستوه آمده و به هر نحوی خواهان جدایی این بازیکن هستند....

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسید در اوایل تابستان امسال ساموئل اومتیتی  بالاخره ​​به خود آمده و بعد از خارج شدن از برنامه رونالد کومان تصمیم گرفته فوتبال خود را احیا کند. هفته گذشته مدیران بارسلونا و ایجنت ساموئل اومتیتی در حال مذاکره برای یافتن راه حلی برای انتقال این مدافع میانی و فرانسوی به یک باشگاه جدید بودند، اما سرانجام این بازیکن در فاصله یک هفته دیگر تا پایان بازار تابستانی تصمیم خود را دوباره تغییر داده و دوباره اصرار دارد که در بارسلونا باقی بماند.

ساموئل اومتیتی ​​نمی خواهد هیچ یک از پیشنهادهای خود را قبول کند و به مدیران بارسلونا اعلام کرده تصمیمی مبنی بر جدایی ندارد. این تغییر رویه و تصمیم جدید این بازیکن خشم مدیران باشگاه بارسا را ​​برانگیخته است. خوان لاپورتا رفتارهای اومتیتی را درک نکرده و از طرز برخورد و تغییر جهت های ناگهانی در مورد آینده خسته شده است.

حتی مدیران بارسلونا در تاریخ چهارم ژوئن به ساموئل اومتیتی اعلام کردند حاضرند به این بازیکن رضایت نامع بدهند آزادانه با هر باشگاهی که می خواهد به عنوان بازیکن آزاد به توافق برسد، اما اومتیتی از پذیرفتن این پیشنهاد نیز خودداری کرد. در این مدت تیم هایی چون المپیک لیون، رم و بشیکتاش ترکیه برای خرید این مدافع فرانسوی اقدام کرده و البته به نتیجه نرسیده اند. اومتیتی پیش از شروع جام جهانی ۲۰۱۸ قرارداد جدیدی با باشگاه بارسلونا تا سال ۲۰۲۳ امضا کرد  و به نظر می رسد این باشگاه چاره ای جز حفظ این مدافع فرانسوی و پرداخت دستمزد قابل توجه او برای دو فصل دیگر ندارد.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ ساموئل اومتیتی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال