خشم راشفورد؛ خیر سرش معلم ریاضی هم هست!

مارکوس راشفورد، مهاجم منچستریونایتد از توهین نژادپرستانه بعد از فینال لیگ اروپا عصبانی شده است....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد دیشب در دیداری عجیب و دراماتیک در ضربات پنالتی طولانی برابر ویارئال شکست خورد تا اوله گونار سولسشر و تیمش همچنان در حسرت جام بمانند. مارکوس راشفورد، ستاره جوان و انگلیسی که در سال های اخیر فعالیت های اجتماعی فراوانی داشته، ابراز امیدواری کرد دفعات بعد چنین شکست هایی تکرار نشود.

مارکوس راشفورد با لحنی توام با عصبانیت گفت: "حداقل ۷۰ کامنت با مضمون توهین نژادپرستانه در صفحه من تا این لحظه ارسال شده است. از این بیشتر خشمگین هستم که یکی از افرادی که توهین کرده و تعداد فراوانی ایموجی های میمون برای من ارسال کرده بود، یک معلم ریاضی است و چنین فردی به بچه ها آموزش می دهد.

مردم چیزهای زیادی در مورد سراشیبی و افت منچستریونایتد و مواردی از این دست می گویند اما میل به رقابت و موفقیت، استعداد، توانایی و همه چیز من و باشگاه برای رقابت در بالاترین سطح است. ما فقط باید این صفات را به جهانیان و خودمان نشان دهیم و ثابت کنیم چرا در رتبه بالای جدول قرار داشته و به فینال می رسیم. دوم شدن بی ارزش و بی فایده است.

منچسترسیتی قهرمان لیگ شد ، ما دوم شدیم. ویارئال قهرمان لیگ اروپا شد و ما دوم شدیم و این دستاوردها بی ارزش است. دوست ندارم هر بار بگویند یونایتد در آستانه فتح جام بود و این اتفاق رخ نداد. باید متوجه شویم چه اتفاقی رخ می دهد تا این موارد دفعات بعد تکرار نشود."

تگ ها


مارکوس راشفورد منچستر یونایتد