خشم ستاره سیتی از نقض حریم شخصی‌اش

کایل واکر ستاره منچسترسیتی که به دلیل نقض قرنطینه با انتقادهای زیادی مواجه شده از خود دفاع کرده و می‌گوید هدف شدیدترین حملات قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کایل واکر، مدافع انگلیسی منچسترسیتی که اخیرا بار دیگر به دلیل نقض قوانین قرنطینه کرونا در این کشور با انتقادهای زیادی مواجه شده است از خود دفاع کرده و می‌گوید حجم حملاتی که علیه او سازماندهی شده فوق تصور بوده است. واکر در حساب توییتری خود به این ماجرا پرداخته و رسانه‌ها را به سرکشی در زندگی شخصی‌اش متهم کرد.

واکر ماه گذشته میلادی بعد از گزارش یک رسانه انگلیسی مبنی بر اینکه او در دوران قرنطینه در خانه‌اش یک مهمانی پر سر و صدا برگزار کرده هدف انتقاد قرار گرفت. او از بابت آن ماجرا عذرخواهی کرد و گفت می‌داند یک فوتبالیست حرفه‌ای باید این را بپذیرد که برای خیلی‌ها الگو است. اما واکر این هفته بار دیگر به صدر اخبار راه یافت چرا که سان گزارش داد او با نقض دوباره قرنطینه در عرض بیست و چهار ساعت دو بار به دیدار خواهر و والدینش رفته است. سان می‌گوید ممکن است این بار پای پلیس به میان کشیده شود و واکر به دلیل نقض قوانین قرنطینه جریمه شود.

واکر در واکنش به این داستان در حساب توییتری‌اش از خود دفاع کرد و ضمن عذرخواهی از حجم بالای حملات به او و خانواده‌اش انتقاد کرد. واکر نوشت:" فکر کنم دیگر ساکت ماندن بس است. درباره گزارش اخیر درباره خودم و خانواده‌ام چاره‌ای ندارم جز اینکه مطالبی را علنی بگویم. من این اواخر یکی از سخت‌ترین دوره‌های زندگی‌ام را گذراندم. با اینکه مسئولیت کامل را می‌پذیرم ولی احساس می‌کنم مورد آزار قرار گرفته‌ام. این وضعیت دیگر فقط خود من را تحت تاثیر قرار  نمی‌دهد بلکه خانواده‌ام و بچه‌های کوچکم را آزار می‌دهد".

ستاره منچسترسیتی در ادامه گفت:" درباره حوادث روز چهارشنبه من به شفیلد رفتم تا به خواهرم کادوی تولد بدهم. بعد هم برای گرفتن غذایی که مادرم پخته بود به خانه آنها رفتم. پدر و مادر و خواهر من چه کرده‌اند که حریم خصوصی‌شان به این شکل باید نقض شود. من همیشه حس می‌کنم دارم تعقیب می‌شوم. حتی در چاردیواری خانه‌ام هم احساس امنیت ندارم. چرا فکر می‌کنید آدمها شایسته چنین شرایطی هستند؟"

ر

تگ ها


فوتبال جهان کایل واکر کایل واکر منچستر سیتی فوتبال