خشم سیتیزن‌ها از آگوئرو: قرمز را بیشتر دوست داری؟

پاسخ جنجالی سرخیو آگوئرو به یک سوال ساده در بارسلونا، خشم هواداران باشگاه سابقش را برانگیخته است....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو آگوئرو در طول ۱۰ سال حضور موفقش در منچسترسیتی، پیش از پیوستن به بارسا، با پیراهن آبی آسمانی این باشگاه ۲۶۰ گل به ثمر رساند و پنج بار قهرمان لیگ برتر شد.

منچسترسیتی در پایان فصل قبل حاضر به تمدید قرارداد با رکورددار گلزنی در تاریخ این باشگاه نشد و تنها چند روز پس از آخرین بازی آگوئرو برای سیتی در فینال چمپیونزلیگ که به شکست برابر چلسی منجر شد، ستاره آرژانتینی به بارسلونا پیوست.

در روزی که آگوئرو به عنوان بازیکن بارسلونا معرفی شد، او در یک بازی پرسش و پاسخ ۹۰ ثانیه ای شرکت کرد که طی آن باید تلاش می کرد به بیشترین تعداد سوالی که می توانست ظرف ۹۰ ثانیه پاسخ بدهد و ویدیوی این چالش بر روی کانال یوتوب باشگاه بارسلونا قرار گرفت.

یکی از هواداران بارسا از آگوئرو پرسید که از بین آبی و قرمز، دو رنگ سنتی پیراهن کاتالان ها، کدام رنگ را بیشتر دوست دارد و پاسخ او که گفت "رنگ قرمز" هواداران سیتی را به شدت خشمگین کرد.

"این اسطوره باشگاه شما است؟"

"بدون شرح"

"وقتی از او خواستند بین قرمز و آبی یک رنگ را انتخاب کند، آگوئرو قرمز را انتخاب کرد"

"آگوئرو چرا..."

آگوئرو که به عنوان بازیکن آزاد به بارسلونا پیوست پس از امضای قرارداد با این باشگاه گفت که به بزرگترین باشگاه جهان پیوسته و این را "گامی رو به جلو" در حرفه خود توصیف کرد.

تگ ها


سرخیو آگوئرو بارسلونا