خشم شدید مسئولان بارسا؛ نیمار فریب‌مان داد

نیمار که سیگنال هایی مثبت برای بازگشت به بارسلونا ارسال کرده بود، در نهایت قراردادش با پی اس جی را تمدید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، سرانجام روز گذشته نیمار با پی اس جی تا ۲۰۲۵ تمدید کرد و داستان بازگشت او به بارسلونا نیز پایان یافت.

برای هفته ها بحث بازگشت ستاره برزیلی به بارسلونا سوژه رسانه های کاتالونیا بود و فرانسوی ها نیز این اخبار را بازتاب می دادند. به خصوص پس از انتخاب خوان لاپورتا به عنوان رئیس جدید بارسلونا گفته می شد که او برای راضی کردن لیونل مسی به تمدید، قصد دارد نیمار با برگرداند.

همچنین گفته می شد نیمار قبل از بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان برابر سیتی قراردادش را تمدید خواهد کرد ولی پس از اینکه چنین اتفاقی رخ نداد، گمانه زنی هایی در مورد دخالت بارسلونا صورت گرفت. در نهایت اما نیمار دیروز قراردادش را تمدید کرد تا مشخص شود او همچنان در پاریس ماندنی است.

طبق ادعای راک ۱ کاتالونیا، هیئتی از باشگاه بارسلونا ماه گذشته به پاریس رفته بود و یک روز کامل را با نیمار پشت سر گذاشت و در مورد آینده صحبت کردند. نیمار در این ملاقات از تمایلش برای بازگشت خبر داد و گفت که در پی اس جی پروژه ای برنده برای آینده نمی بیند و حالا پس از تمدید قرارداد او، مسئولان بارسا به این نتیجه رسیده اند که ستاره برزیلی برای بالاتر بردن دستمزدش در پی اس جی، از آنها سو استفاده کرده است.

بدیهی است که پس از منتفی شدن بازگشت نیمار، سران بارسا حالا باید به دنبال جذب ستاره بزرگ دیگری برای تقویت تیم باشند.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی نیمار فوتبال جهان پاری سن ژرمن بارسلونا لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال