خشم شدید مهاجم پرسپولیس از کالدرون؛ شادی پس از گل علیپور چه خواهد بود؟

اظهارات کالدرون اسباب ناراحتی شدید علیپور را فراهم آورده است و این مهاجم تمام تلاشش را به کار گرفته تا امروز با گلزنی به صحبت های سرمربی تیمش واکنش نشان دهد...

خشم شدید مهاجم پرسپولیس از کالدرون؛ شادی پس از گل علیپور چه خواهد بود؟

مدال -"شما می‌توانید تضمین دهید که علیپور می‌تواند آقای گل شود؟"
این آخرین جملات سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در نشست خبری دیروز بود. کالدرون در کنفرانس خبری قبل از بازی با صنعت نفت آبادان که دیروز انجام شد در پاسخ به سوال یک خبرنگار در مورد تضمین کیفیت بازیکنان خارجی که قرار است از این به بعد جذب شوند بدون هیچ مقدمه ای علی علیپور را مورد هدف قرار داد و گفت:"شما می‌توانید تضمین دهید که علیپور می‌تواند آقای گل شود؟"

موضوعی که گویا اسباب ناراحتی مهاجم مازنی سرخ ها را فراهم آورده است.جالب این که اشاره کالدرون به علیپور تنها در این جمله خلاصه نمی شد.او در اواسط صحبت های خود نیز در واکنش به سوالی در مورد انتقادهای هواداران پرسپولیس از وضعیت نمایش پرسپولیس باز هم به صورت غیر مستقیم علیپور را مورد هدف قرار داد و با تاکید براین که تیمش مهاجم گلزن ندارد گفت:" :مشکل ما این است که مهاجم گلزن نداریم و بازیکن خارجی هم در دسترس نیست. در رئال مادرید، وقتی رونالدو از تیم می‌رود تیم به مشکل برمی‌خورد اما ما با بازیکنان داخلی خوب کار می‌کنیم. دیدید در بازی آخر ۱۹ شوت داشتیم اما گل نزدیم. در ضربه‌های شروع مجدد ممکن است گل بخوریم اما باید ما گل بزنیم و موقعیت‌سازی کنیم. در دو بازی آخر خانگی، ۳۶ شوت داشتیم و هیچ کدام از این شوت‌ها گل نشده است. این خوب نیست. "

همان جمله اول کالدرون یعنی هدف قرار دادن و انتقاد شدید از علیپور.

آن هم در حالی که این مهاجم طی دو فصل اخیر امضای خود را پای بیشتر موفقیت‌های تیم ثبت کرده است.او آقای گل فصل هفدهم فوتبال ایران و برترین گلزن سرخپوشان در لیگ هجدهم بوده و در آخرین بازی فصل و در جام حذفی مقابل داماش گیلان نیز با تک گل خود این تیم را به قهرمانی رساند.هرچند که فصل جدید برای او چندان موفقیت آمیز پیش نرفته است و همین عدم موفقیت در بازی های این فصل انتقادات علیه او را به اوج رسانده است.از سکو گرفته تا سرپرست تیم و سرمربی!

جملات کالدرون اسباب خشم این مهاجم را فراهم آوردهاست.علیپور که چندی پیش به واسطه انتقادات پیروانی در رختکن با او نیز دچار بحث شده بود حالا امروز تصمیم دارد به تمام این اتنقادات پایان دهد.او در گفت و گو با تعدادی از هم تیمی هایش تاکید کرده که در بازی امروز علیپور دیگری را در زمین خواهند دید و ...!

به هرحال آن‌ چه که مشخص به نظر می رسد این است که علیپور بعد از صحبت‌های سرمربی تیمش در نشست خبری روز گذشته و پیش از بازی با نفت آبادان از انگیزه زیادی برخوردار است تا توانایی خود را به اثبات برساند .شاید خوشبختی علیپور این است که پرسپولیس امروز با تیم مورد علاقه اش در تقابل است.صنعت نفت آبادان طی فصول اخیر بیشترین ضربه را از مهاجم شماره 70 سرخپوشان متحمل شده و تاکنون شش گل از علیپور دریافت کرده است. علیپور اکنون امیدوار است در این تقابل بار دیگر موفق شود شانس مناسبی برای گلزنی و پایان دادن به ناکامی‌هایش شکل دهد و بتواند توانایی خود را برابر کالدرون به اثبات برساند.

بیشتربخوانید:

کالدرون: اولتیماتومی به من داده نشده/ کالدرون نمی‌تواند خودش گل بزند!

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران خشم علیپور از کالدرون شادی پس از گل علیپور پرسپولیس صنعت نفت آبادان پرسپولیس-صنعت نفت آبادان جام حذفی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال