خشم عمومی علیه مدیر پرسپولیسی/حمله هواداران پرسپولیس به نبی

هواداران پرسپولیس به شدت از عضو هیئت مدیره خود ناراحت و خشمگین هستند....

به گزارش مدال،شب گذشته در برنامه "ورزش از نگاه دو"، علی فتح‌الله‌زاده و مهدی محمدنبی حضور داشتند که اتفاق عجیبی رخ داد. در حالی که دو طرف در مورد مشکلات روز دو تیم و همین طور بازگشت استراماچونی صحبت می کردند، به یک‌باره مجری برنامه، پیامکی را از بیرانوند خواند که در آن دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس به شدت از وزارت ورزش و دیگر نهادها گلایه و عنوان کرد که در زمان جدایی برانکو از پرسپولیس مسئولانی که این روزها برای بازگرداندن سرمربی ایتالیایی استقلال تلاش می کنند، کجا بودند.

در این میان البته فتح الله زاده سعی کرد با همان کری های معروف از پرونده مهدی طارمی صحبت کند که به یک‌باره مهدی نبی مدعی شد تمام این تلاش ها از سوی وزارت برای پرسپولیس و در زمان برانکو هم رخ داد اما از سوی باشگاه پرسپولیس رسانه ای نشد. اظهار نظر عجیبی که خشم هواداران پرسپولیس را به همراه داشت.

بر همین اساس هواداران پرسپولیس امروز در فضای مجازی به شدت علیه این مدیر پرسپولیسی موضع گیری کرده و بر نظریه چند ماهه خود مبنی بر غیرخودی بودن عرب و نبی تاکید داشتند.

گفتنی است که طی روزهای اخیر کری وحشتناکی بین هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال صورت گرفته که این همه تلاش از سوی نهادهای مختلف برای بازگرداندن استراماچونی در زمان برانکو صورت نگرفته است.

بر همین اساس اخباری به گوش می رسد که قرار است امروز در بازی با سایپا علیه برخی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس موضع گیری شود.

 

بیشترببینید:

کنایه بیرانوند به وزارت ورزش؛ کت و شلوار استراماچونی از طلا است!/ویدیو

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران خشم پرسپولیسی ها علیه نبی محمد مهدی نبی فوتبال ایران اخبار پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال