خشم هواداران اتلتیکو مادرید با تخریب نماد یادبود کورتوا

هواداران دو آتشه اتلتیکو مادرید برای زدن ضربه روحی به سنگربان رئال پیش از دربی مادرید نماد یادبود وی را تخریب کردند....

هواداران دو آتشه اتلتیکو مادرید برای زدن ضربه روحی به سنگربان رئال پیش از دربی مادرید نماد یادبود وی را تخریب کردند.

همواره نقل و انتقال بازیکنان بین دو تیم رقیب باعث جنجال و تنش بین هواداران تیم‌ها می‌شود و پیوستن تیبو کورتوا از اتلتیکو به رئال مادرید نیز با مخالفت و عکس‌العمل طرفداران این تیم مواجه شد.
به گزارش خبرنگار مدال، کورتوا از اتلتیکومادرید راهی چلسی شد و از آن تیم به رئال مادرید پیوست و امشب قرار است در لالیگا برای اولین بار در دربی مادرید مقابل تیم سابقش قرار بگیرد. در همین راستا هواداران تیم اتلتیکو به منظور انتقام‌گیری از کورتوا به خاطر پیوستن او به رئال مادرید ابتدا اهانت به وی را در فضای مجازی آغاز کردند و او در پاسخ به آنها گفت: «این چیزها برایم مهم نیست. اگر این کارها آنها را خوشحال می‌کند، برایشان خوب است. اگر می‌خواهند به سمت من اشیایی پرتاب کنند و سرم را هدف قرار دهند، من باز هم تحت تأثیر چنین مسائلی قرار نمی‌گیرم. این چیزها فقط به من برای خوب بازی کردن انگیزه‌ای مضاعف می‌دهد».
هواداران اتلتیکومادرید پس از حمله به او در فضای مجازی، به شیوه‌ای دیگر برای زدن ضربه روحی به سنگربان رئال متوسل شده‌اند و آن تخریب نماد یادبود او در محوطه بیرون ورزشگاه واندا متروپولیتانو موسوم به «راهروی افتخار» است؛ مسیری منتهی به ورودی اصلی ورزشگاه خانگی روخی بلانکو که روی سطح آن برای هریک از ستارگان پیشین و فعلی تیم که حداقل 100 بازی انجام داده‌اند، یک سنگ یادبود کار گذاشته شده است. کورتوای 26 ساله هم که 154 بازی برای اتلتیکومادرید انجام داده جزو این افراد است. هرچند با خشم و اعتراض هوادارن این تیم نام او بر روی نماد یادبودش تخریب شده و به سختی قابل خواندن است.