خشم هواداران استقلال از قرارداد امروز یک پرسپولیسی

جدایی یکی از جوان های آینده دار استقلال در ادامه روزهای سخت کادر مدیریتی این باشگاه باز هم حاشیه ساز شد....

عقد قرارداد بازیکن جدید پرسپولیس عاملی برای ناراحتی هواداران تیم رقیب یعنی استقلال شد.

به گزارش مدال، نزدیک به یک سال قبل باشگاه در اقدامی که خیلی در فوتبال مشابه آن را سراغ نداریم، با بیش از 10 بازیکن جوان به توافق رسید تا با روشی جدید به دنبال نسل سازی در این تیم باشد. بازیکنان جوانی که بعد از توافق با پندار توفیقی معاون ورزشی وقت باشگاه قراردادهایی 5 ساله با این باشگاه امضا کردند.

لیستی که با خریدهای آن مقطع از فصل استقلال مانند صیادمنش، سینا خادم پور، سجاد آقایی و چند چهره دیگر برای آینده آبی ها گرد هم آمده بودند اما بعد از تغییرات مدیریتی استقلال خیلی خبری از آنها نیست.

یکی از این بازیکنان یعنی احمدرضا احمدوند امروز با عقد قراردادی 3 ساله به پرسپولیس پیوست و باعث شد تا هواداران استقلال که این روزها حسابی از عملکرد کادرمدیریتی ناراضی هستند، دوباره فرصتی برای انتقاد از کادر مدیریتی خود پیدا کنند.

سال گذشته استقلال قراردادی با این اسامی به امضا رساند: شاهین طاهرخانی، ابوالفضل محمد حسنی، احمدرضا احمدوند، امیر محمد زالی، محمد مهدی طاهری، امیرحسین کارگر، امید سام کن و حیدرعلی احمدزاده. لیستی که البته باید به آن رضا آذری را نیز اضافه کرد.

از آن فهرست، طاهرخانی، کارگر، آذری و خادم پور هم اکنون در جمع آبی پوشان حضور دارند و اللهیار صیادمنش نیز راهی فنرباغچه شده است اما وضعیت دیگر بازیکنان خیلی برای هواداران مشخص نیست؛ نکته مشترک اما برای همه آنها حضور موقتی در تمرینات تیم شفر است و سرمربی استقلال حتی تعداد زیادی از آنها را به اردوی ترکیه برد اما در بازگشت از ترکیه و تکمیل فهرست استقلال، این بازیکنان از تمرینات شفر دور ماندند.

اخبار مرتبط:

پای استقلالی‌ها به خرید جدید پرسپولیس باز شد

بازیکن سابق استقلال و تیم‌ملی امید به پرسپولیس پیوست

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات احمدوند پرسپولیس پرسپولیس نقل و انتقالات پرسپولیس استقلال احمدرضا احمدوند آمار احمدرضا احمدوند پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال