خشم پدیده جدید بارسا؛ به او اجازه تمرین ندادند

ایلایش موریبا روز گذشته اجازه حضور در تمرین پیش فصل بارسا را پیدا نکرد تا متوجه شود در فهرست خروجی باشگاه قرار دارد....

به گزارش "ورزش سه"، ایلایش موریبا یکی از پدیده های فصل بارسلونا بود که از نیم فصل دوم توانست وارد تیم اول باشگاه شود.

ایلایش ابتدا در بازی برابر کورنیا در کوپا دل ری بود که برای بارسا به میدان رفت و راضی کننده ظاهر شد. او به تدریج مورد اعتماد رونالد کومان قرار گرفت و در نهایت توانست ۱۸ بازی برای بارسا انجام دهد. او در ۶۷۲ دقیقه حضور در میدان یک گل زد و سه پاس گل نیز داد.

در آخرین بازی فصل بارسا برابر ایبار نیز ایلایش ۵۵ دقیقه در زمین بود.

از قرارداد او تنها یک سال باقیمانده و ۱۵ روز پیش پیشنهاد تمدیدی دریافت کرد که بیشتر باعث خشم وی شد. طبق ادعای مارکا، پیشنهاد ارائه شده به ایلایش در حد بازیکنان تیم جوانان بارسلوناست و او دستمزدی بسیار پایین تر از تصوراتش دریافت خواهد کرد. ایلایش پیشنهاد را بلافاصله رد کرده و عجیب اینکه باشگاه به وی پیشنهاد  جددی ارائه نکرده تا او به این نتیجه برسد که باشگاه قصد فروش وی را دارد. 

ایلایش دیروز اجازه تمرین با تیم اول را هم پیدا نکرد تا بیش از پیش از بارسلونا ناامید شود. نام او در فهرست بازیکنانی که اجازه حضور در تمرینات پیش را دارند، دیده نمی شود.

ارزش ایلایش در وبسایت ترانسفرمارکت ۲۰ میلیون یورو تخمین زده می شود و با توجه به مشکلات مالی بارسا برای تمدید با مسی، ایلایش گزینه ای مناسب برای فروش است. بارسا خوشبین است بتواند حداقل ۱۵ میلیون یورو از فروش این بازیکن به دست بیاورد اما ایلایش ممکن است یک سال دیگر در بارسا بماند و تمدید نکند تا تابستان ۲۰۲۲ به شکل رایگان جدا شود. او مورد توجه چند باشگاه بزرگ از جمله رئال قرار دارد.

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال