خشم پرز از عملکرد ضعیف رئالی‌ها مقابل آژاکس در رختکن

رئیس باشگاه رئال مادرید پس از شکست این تیم برابر آژاکس با عصبانیت به رختکن رفت....

رئیس باشگاه رئال مادرید پس از شکست این تیم برابر آژاکس با عصبانیت به رختکن رفت.

فلورنتینو پرز شب گذشته با از دست رفتن آخرین جام باقیمانده فصل با عصبانیت در رختکن جلسه‌ای ترتیب داد.
به گزارش مدال به نقل از مارکا، شب گذشته پس از شکست تحقیرآمیز کهکشانی‌ها در خانه مقابل آژاکس، فلورنتینو پرز به رختکن تیم رفت. خشم  و عصبانیت او و دیگر مدیران باشگاه از عملکرد بازیکنان و برخی از تصمیمات سرمربی به وضوح مشخص بود. سولاری به دلیل مصاحبه‌های پی در پی با رسانه‌ها کمی دیرتر به این جلسه رسید ولی شاهد ناراحتی عمیق رئيس باشگاه بود. پس از پایان جلسه همه از ورزشگاه خارج شدند به جز پرز که تا ساعت 1:15 بامداد در برنابئو بود.
در جلسه بین مدیران باشگاه حتی گزینه اخراج سولاری هم مطرح شد ولی شرایط در حال حاضر چنین چیزی را ایجاب نمی‌کند. بسیار بعید است که سولاری اخراج شود. او 12 بازی دیگر هدایت کهکشانی‌ها را بر عهده خواهد داشت و در پایان فصل از این تیم جدا می‌شود. 
با توجه به شرایط کاملا مشخص است سولاری سرمربی فصل بعد رئال نیست. در مقطع فعلی هم باید گفت جانشین او ژوزه مورینیو نخواهد بود چرا که باشگاه علی رغم رابطه خوبی که با آقای خاص دارد، به دنبال یک مربی با ویژگی‌ها و پروفایل متفاوت نسبت به مورینیو می‌گردد.
پرز معمولا کسی است که پس از اتفاقات عجیب و ناگهانی، سریع تصمیم نمی‌گیرد. او اجازه می‌دهد کمی زمان بگذرد تا در کمال آرامش همه جوانب بررسی شود و تصمیم نهایی گرفته شود. الگری، کلوپ، پوچتینو یا حتی زیدان را می‌توان از گزینه‌های احتمالی سرمربیگری رئال نام برد. گفته می‌شود رائول و ژابی آلونسو هنوز آماده هدایت تیم اول نیستند. در واقع به گفته یکی از مدیران آگاه، شرایط برای بازگشت احتمالی زیدان به نیمکت کهکشانی‌ها عوض شده و حالا نمی‌توان با قطعیت از منتفی بودن این گزینه حرف زد.