Banner

خشم کالدرون از چند بازیکن پرسپولیس

به نظر می رسد سرمربی آرژانتینی پرسپولیس از برخی شاگردانش به شدت ناراحت است....

به گزارش مدال،سرمربی آرژانتینی سرخپوشان در پایان بازی برابر تراکتور هرچند خودش را در کنفرانس مطبوعاتی و در واکنش به سؤالات که البته برخی از آن ها نیز مغرضانه بود،منطقی و خونسرد نشان می‌داد اما از عملکرد تعدادی از بازیکنانش به شدت ناراضی و عصبانی بود.
کالدرون برخلاف بازی هفته اول،از یکی از هافبک های تیمش رسما دلخور و ناراحت است.به گونه ای که در جریان مسابقه نیز ناراحتی اش را مخفی نکرد و این بازیکن را تعویض کرد .از این رو پیش بینی می شود به احتمال زیاد در بازی بعد این هافبک باسابقه را روی نیمکت خواهد نشاند.

از سوی دیگر یکی از بازیکنان جوان تعویضی پرسپولیس نیز گویا نتوانسته رضایت کالدرون را به خود جلب کند و به رغم فرصت مناسبی که در زمین برای اثبات توانایی هایش داشت مورد غضب کالدرون قرار گرفته است.

خط حمله پرسپولیس نیز یکی دیگر از مناطقی است که کالدرون از عملکرد آن ناراحت و ناراضی است .به گونه ای در پایان بازی و در نشست خبری مسابقه با اعلام این موضوع که چرا این‌همه سانتر می‌کنند و این چیزی نیست که او دوست داشته باشد،صراحتا ناراحتی اش را از برخی نفرات پرسپولیس اعلام کرد.

در این میان باید منتظر بود و دید طی تعطیلات 2 هفته ای لیگ،آیا این نفرات می توانند خود را به شرایط موردنظر کالدرون نزدیک کنند یا در بازی با صنعت نفت شاهد حضور بازیکنان جدید در ترکیب سرخ ها خواهیم بود.

بیشتربخوانید:

سورپرایز کالدرون برای دربی بزرگ پایتخت

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران نارضایتی کالدرون از برخی بازیکنان اخبار پرسپولیس پرسپولیس تراکتور Tractor-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال