خشم یوآخیم لوو؛ به آلمان اجازه تمرین ندادند

تیم ملی آلمان دیشب اجازه تمرین در ورزشگاه ومبلی را پیدا نکرد....

به گزارش "ورزش سه"، کاروان تیم ملی آلمان عصر روز گذشته راهی لندن شد. ژرمن ها با هواپیما به لندن آمدند و انتظار داشتند شب گذشته بتوانند در ورزشگاه ومبلی آخرین تمرین خود پیش از مصاف با سه شیرها را انجام دهند ولی از سوی یوفا چنین اجازه ای به آنها داده نشد. اتفاقی که یوآخیم لوو سرمربی المان را به شدت خشمگین کرده است. 

دلیل یوفا بارش سنگین باران در لندن عنوان شده و اینکه برای محافظت از چمن ورزشگاه بهتر بوده تا در این زمین تمرین انجام نشود. به این ترتیب تمرین صبح روز گذشته در کمپ تیم ملی آلمان، آخرین تمرین این تیم پیش از مصاف با انگلیس خواهد بود.

آلمان ها ۱۹۹۶ در ومبلی توانسته بودند در ضیافت پنالتی ها انگلیس را شکست داده و راهی فینال شوند و در آنجا نیز با پیروزی بر جمهوری چک عنوان قهرمانی یورو ۹۶ را کسب کنند.

آلمان در حالی از گروه ششم یورو ۲۰۲۰ صعود کرد که با شکست از فرانسه، پیروزی بر پرتغال و تساوی برابر مجارستان توانسته بود ۴ امتیاز جمع کند و به عنوان تیم دوم راهی دور بعد شود.

نمایش ضعیف آلمان برابر مجارستان و تساوی ۲-۲ این تیم باعث شد تا از رسیدن به صدر بازبمانند و مجبور شوند در لندن به مصاف انگلیس بروند. جدالی که به لحاظ سنتی حساسیت های بسیار بالایی دارد.

تگ ها


تیم ملی آلمان تیم ملی انگلیس یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان فوتبال