خشن ترین استقلال تاریخ در لیگ نوزدهم

تیم فوتبال استقلال در پایان هفته بیست و یکم لیگ برتر جمعا با دریافت ۴۶ کارت رنگی خشن‌ترین تیم مسابقات است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، با انجام دیدار معوقه استقلال و فولاد، تعداد بازی همه تیم‌ها در پایان هفته بیست و یکم برابر شد تا آمارهای لیگ برتر تا پایان این هفته قابل بررسی باشد.

تیم فوتبال استقلال شب پر کارتی را در اهواز تجربه کرد و بازیکنان و مربیان این تیم جمعا ۳ بار با کارت قرمز داور مواجه شدند که این یک رکورد برای این تیم به حساب می‌آید. 

مهدی سید علی قاضی این میدان ۹ بار دست به جیب شد که سهم استقلالی‌ها ۶ و سهم فولادی‌ها ۳ کارت بود. از ۶ کارتی که از جیب سید علی برای آبیها در آمد، رنگ ۳ کارت قرمز و رنگ ۳ کارت دیگر زرد بود تا آبی‌ها بیشترین تعداد کارت را در پایان هفته بیست و یکم دریافت کرده باشند.

بازیکنان و مربیان استقلال در ۲۱ بازی گذشته از لیگ برتر جمعا ۴۶ بار از داوران کارت رنگی گرفته‌اند که ۷ کارت آنها قرمز است. ۵ بار بازیکنان و ۲ بار هم سرمربیان استقلال از داوران کارت قرمز دریافت داشته‌اند که سهم استراماچونی و فرهاد مجیدی هر کدام یک بار است. 

محمد دانشگر با ۵ کارت زرد و یک کارت قرمز بیشترین تعداد کارت را از داوران دریافت کرده و علی کریمی با ۲ کارت قرمز و ۳ کارت زرد بعد از وی قرار دارد. کریمی بیشترین کارت قرمز را در بین بازیکنان استقلال گرفته است. کریمی به همراه محسن طرحانی از گل گهر و محمد محبی از سپاهان تنها بازیکنانی هستند که ۲ بار از زمین بازی با کارت قرمز اخراج شده اند.

استقلال تنها تیمی است دو سرمربی اش هر کدام یکبار با کارت قرمز داور از زمین اخراج شده اند. 

ماشین سازی با ۴۷ کارت زرد و یک کارت قرمز، فولاد با ۴۰ کارت زرد و یک کارت قرمز و نساجی با ۳۹ کارت زرد از دیگر تیم های پر کارت در نوزدهمین دوره از مسابقات لیگ برتر هستند. 

لیست بازیکنان و مربیان استقلال که کارتهای رنگی گرفته‌اند؛

توضیح: در مواقعی که بازیکن با دریافت ۲ کارت زرد به دریافت کارت قرمز محکوم شده، هر دو کارت زرد در شمارش لحاظ شده است. 

بیشتر بخوانید:

آبی ها بدون مهاجم مقابل سایپا؛ دندان استقلال کشیده شد!

استقلال مجیدی خارج از تهران فقط می‌بازد/۷ امتیاز از ۵ بازی در لیگ

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران فرهاد مجیدی آندره استراماچونی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال