خصومت با هافبک چلسی در مراکش؛ زیاش دعوت نشد

حکیم زیاش، هافبک مراکشی چلسی، شرایط چندان خوبی در تیم ملی کشورش ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، زیاش یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی مراکش در سال‌های اخیر بوده که با درخشش در ترکیب آژاکس توجه بسیاری را در اروپا به خود جلب کرد.

این بازیکن در نهایت تصمیم گرفت پس از فصل درخشانی که با آژاکس داشت مانند بسیاری از بازیکنان دیگر این باشگاه از لیگ هلند جدا شود و در نهایت به استمفورد بریج آمد.

اما به نظر می‌رسد که شرایط او در تیم ملی کشورش چندان خوب نیست و با اعلام فهرست تیم ملی مراکش برای رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا، نامی از این بازیکن در این فهرست دیده نمی‌شود.

این در حالی است که زیاش در تمامی شش بازی تیم ملی کشورش در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ نیز غایب بود و از ماه جولای تا به حال در هیچ دیداری برای این تیم به میدان نرفته است.

مارکا مدعی شده که وحید هلیل هودزیچ ظاهرا مشکل شخصی با این هافبک ۲۲ ساله دارد و خط زدن او از فهرست تیم ملی مراکش ورای دلایل فوتبالی به نظر می‌رسد.

زیاش در حال حاضر با استعدادترین بازیکن تیم ملی مراکس به حساب می‌آید و درک دلیل عدم حضور او در اردوی تیمش در کامرون بسیار دشوار است.

با این حال، توخل از این که بتواند در طول این مدت یکی از ستاره‌های تیمش را همچنان در اختیار داشته باشد بسیار خوشحال است چرا که چلسی همین حالا نیز در آستانه دیدارهای فشرده کریسمس با ابتلای چند بازیکن به ویروس کرونا و غیبت آنها در اردوی تیم روبرو شده و حضور زیاش می‌تواند کمک بسیاری برای این مربی آلمانی باشد.

تگ ها


تیم ملی مراکش حکیم زیاش چلسی مراکش