خطا روی من صد درصد پنالتی بود/ داور پشت دروازه برای چیست؟

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دو پنالتی برای تیم ما در دیدار برابر سپاهان گرفته نشد....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهان اصفهان از ساعت ۱۶:۳۰ امروز دیدار معوقه هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران را در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار کردند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

امید عالیشاه پس از این بازی در مورد اینکه آیا خطایی که روی او صورت گرفت پنالتی بوده است یا نه گفت: قطعاً و صد درصد پنالتی بود. هم خطایی که روی هم صورت گرفت و هم خطایی که قبل از آن روی نورالله‌ی صورت گرفت پنالتی بود. من نمی دانم داور پشت دروازه برای چیست؟ آقای خورشیدی داور خوبی هستند اما شاید در آن صحنه دید نداشتند.

وی ادامه داد: برای من عجیب بود که پنالتی به این واضحی گرفته نشد. تیم ما تمام تلاشش را می‌کند که برد به دست بیاورد. نمی‌خواهیم با این حرف‌ها تیم را تحت فشار قرار دهیم.

عالیشاه در مورد نبودن سیستم داوری در لیگ ایران گفت: فدراسیون که هزینه‌های میلیاردی می‌کند این کار را هم انجام بدهد و سیستم داوری را وارد ایران کند تا حقی از تیمی ضایع نشود.

بازیکن پرسپولیس در مورد دیدار برابر استقلال و پیش بینی اش از نتیجه این دیدار هم گفت: هر تیمی که دستورات تاکتیکی را به نحوه احسنت انجام می‌دهد برنده میدان باشد. به هواداران پرسپولیس قول می‌دهم که با سه امتیاز از زمین بیرون بیاییم.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال سپاهان اصفهان امید عالیشاه