خطری بابت یزدانی و مرادمند استقلال را تهدید نمی کند

معاون حقوقی استقلال مدعی است که سیاوش یزدانی و حسین مرادمند دو مدافع استقلال مشکلی برای همراهی تیم ندارند....

به گزارش "ورزش سه"، طی چند روز گذشته و پس از شکایت فولادی ها از دو مدافع استقلال، مدعی شدند که سیاوش یزدانی و حسین مرادمند مشمول انجام خدمت سربازی هستند و حضور آنها در جمع شاگردان مجیدی غیرقانونی است. ادعایی که از سوی آبی پوشان قویا رد می شود و آنها نظرات دیگری دارند.

فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال در گفتگو با برنامه شب های فوتبالی درباره پرونده شکایت فولادی ها از این دو بازیکن گفت: مثل اینکه عزیزان در باشگاه فولاد یک سوالی از سازمان لیگ پرسیده بودند که سیاوش یزدانی و حسین مرادمند در چه وضعیتی قرار دارند. از این لحاظ می گویم سوال چون تاکنون شکایتی به ما ابلاغ نشده است. حضور این بازیکن قانونی بوده و مشکلی ندارند، از این لحاظ ما خدمت هواداران عرض کردیم که مشکلی نیست و حضور آنها قانونی است و نگران نباشند و هیچ مشکل حقوقی و قانونی تیم را بابت حضور این دو بازیکن در میدان تهدید نمی کند. 

وی درباره اینکه آیا کسی که سوال و شکایت کرده مستنداتی دارد یا خیر، گفت: شاید به همین دلیل است که تاکنون شکایتی طرح نشده است. احتمالا به دنبال تهیه مستندات لازم بوده اند تا بعدا اقامه کنند. البته این چندان کار غیرمترقبه ای نیست. به هر حال ما در همین لیگ تیم هایی داریم که نه بعد از بازی و نه در موقعیت قانونی برای سازمان لیگ شکایتی ارسال نکرده اند اما مصر هستند که این کار را انجام داده اند و همین اطلاعات غلط باعث می شود سایر تیم ها و هواداران به اشتباه بیفتند و فکر کنند که علیه استقلال شکایتی طرح شده است که کمیته انضباطی به آن رسیدگی نمی کند در حالیکه اصولا شکایتی طرح نشده است که کمیته انضباطی آن را بررسی کند. 

معاون حقوقی استقلال صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: در بیانیه بعضی از تیم ها ما دیدیم که گفته بودند چرا شکایت هایی که علیه استقلال شده، بررسی نمی شود. این به دلیل همان اطلاعات غلطی است که بعضی تیم ها می دهند و ادعا می کنند چرا به شکایتشان رسیدگی نمی شود. واقعیت این است که اصلا شکایتی در مورد سیاوش یزدانی و حسین مرادمند طرح نشده است که کمیته انضباطی قصد رسیدگی داشته باشد.

سمیعی درخصوص اینکه لیگ بیست و یکم به دلیل شکایت متعدد تیم ها از یکدیگر بیشتر به لیگ قضایی شباهت دارد، اینگونه پاسخ داد: التهابات زیاد است. قبل از اینکه کار به شکایت بکشد، صحبت ها باعث می شود این هجمه ها صورت بگیرد. الان حس خود من این است شبیه جنگ روانی است تا تمرکز تیم، آقای مجیدی و باشگاه به هم بریزد وگرنه ما کاملا تیم را از حواشی مربوط به باشگاه جدا نگه داشته ایم. خودمان جلو هستیم و پاسخ می دهیم و اجازه ورود حواشی به تیم را به هیچ عنوان نمی دهیم.

تگ ها


استقلال تهران محمدحسین مرادمند سیاوش یزدانی