خطری که تیم‌ملی فوتبال ایران را تهدید می‌کند!

فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که نامه‌ای رسمی توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرده و در آن حق میزبانی ایران در لیگ قهرمانان آسیا گرفته شده است....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، فدراسیون فوتبال ایران امروز(جمعه) نامه‌ای رسمی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرده است.

در این نامه اعلام شده که کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا، تصمیم دارد رقابت‎های نمایندگان ایران در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا را در زمینی بی‎طرف برگزار کند.

این موضوع بدان معناست که باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهر خودرو از حق میزبانی خود محروم هستند و تمامی دیدارهای این ۴ تیم در مراحل مختلف لیگ قهرمانان آسیا در کشوری ثالث برگزار خواهد شد.

در این شرایط اگر واکنش خوبی توسط مسئولان ورزش کشور به خصوص مدیران فدراسیون فوتبال نسبت به این اتفاق صورت نگیرد و میزبانی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا از آنها سلب شود؛ ممکن است کنفدراسیون فوتبال آسیا در قدم بعدی خود، به سراغ تیم ملی فوتبال کشورمان برود.

در این حالت ممکن است میزبانی تیم ملی کشورمان در دیدارهای مرحله نخست مقدماتی جام‌جهانی به ترتیب مقابل تیم‎های هنک‌کنگ، بحرین و عراق گرفته شود و این سه دیدار هم در کشوری ثالث برگزار شود.

بیشتر بخوانید:

فدراسیون فوتبال تایید کرد؛ بازی‌های نمایندگان ایران در کشور ثالث

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا استقلال پرسپولیس شهرخودرو سپاهان فوتبال