خطر اخراج از میلان بیخ گوش استفانو پیولی

رسانه‌های ایتالیایی از اخراج احتمالی استفانو پیولی در پایان فصل در صورت عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا توسط میلان پرده برداشتند....

به گزارش "ورزش سه"، میلان در حال حاضر با تیم های یوونتوس و ناپولی هم امتیاز است اما به دلیل تفاضل گل کمتر از آنها در جمع چهار تیم برتر جدول سری آ حضور ندارند. در همین راستا کوریره دلو اسپورت و کالچیو مرکاتو مدعی شدند که اگر میلان نتواند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند، به احتمال فراوان استفانو پیولی در پایان فصل از هدایت روسونری برکنار خواهد شد.

میلان در زمستان به عنوان تیم صدرنشین رقابت های سری آ شناخته می‌شد اما اگر آنها نهایتاً نتوانند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورند به اولین تیمی در تاریخ این مسابقات تبدیل خواهند شد که از رتبه اول تا پنجم سقوط کرده اند.

شایعه برکناری احتمالی استفانو پیولی در پایان فصل در حالی مطرح شده که این سرمربی اخیراً قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۲ با میلان تمدید کرده بود اما پنج بازی پایانی سری آ در تعیین سرنوشت او تاثیر بسزایی ایفا خواهد کرد.

همچنین کالچیو مرکاتو مدعی شده که ایوان یوریچ، سرمربی موفق ورونا، یکی از گزینه‌های میلان در صورت اخراج استفانو پیولی محسوب می‌شود. همچنین ماسیمیلیانو آلگری دیگر گزینه روسونری به حساب می‌آید که البته گفته می‌شود او به نیمکت یوونتوس بسیار نزدیک شده است.

تگ ها


آث میلان استفانو پیولی