خطر از سر امباپه گذشته است؟

توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن خبر از بهبودی تقریبی کیلیان امباپه داده است....


به گزارش "ورزش سه"، چند روز قبل بود که خبر ابتلای کیلیان امباپه، ستاره جوان و فرانسوی باشگاه پاری سن ژرمن به بیماری کرونا منتشر شد. اما توماس توخل بعد از برتری ۰-۱ دیشب تیمش مقابل متز مدعی شد این بازیکن علائم خاصی ندارد و می تواند به زودی به تمرینات گروهی تیمش اضافه شود.

توماس توخل گفت: "کیلیان امباپه در حال حاضر احساس خوبی دارد و  هیچ علائمی نشان نمی دهد. اگرچه نتیجه آزمایش او مثبت اعلام شده، اما امباپه هیچ علائمی نداشته است. او در حال حاضر احساس خوبی دارد و تمرینات فردی را نیز پشت سر گذاشته است.

احتمالا در مورد امباپه نیز همان روندی را در پیش می گیریم که در خصوص آنخل دی ماریا، مارکینیوش و مائورو ایکاردی انجام داده ایم. این بستگی دارد که آیا امباپه اجازه دارد در کنار تیم تمرین کند یا خیر. ما روز شنبه تصمیم خواهیم گرفت و من باید با دکتر و کیلیان صحبت کنم."

احکام دیدار جنجالی مقابل مارسی اعلام شد و لایوین کورزاوا به مدت شش بازی و نیمار و پاردس و دو مسابقه محروم شدند. توخل در این خصوص گفت: "بهتر است نظرم را نگویم، زیرا می خواهم برای بازی بعدی کنار زمین باشم. من هرگز ندیده ام بازیکنی ​​دو کارت زرد دریافت کند و سپس به مدت دو بازی محروم شود. من بسیار متعجب هستم، اما این اتفاق رخ داده است.

برتری مقابل متز؟ تیم شگفت انگیزی دارم و من این روحیه را ستایش می کنم. ما مستحق پیروزی بودیم، پیروزی با ۹ بازیکن در برابر ۱۱ نفر نشانگر قدرت ماست."

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن توماس توخل