خطر بزرگی که لواندوفسکی و بایرن را تهدید می کند

رابرت لواندوفسکی در صورت دریافت کارت زرد در بازی امروز تیمش مقابل فرانکفورت دیدار حساس هفته آینده مقابل دورتموند را از دست خواهد داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رقابت‌های بوندسلیگا بعد از یک وقفه دو ماهه به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در قاره اروپا و کشور آلمان دوباره از ابتدای هفته گذشته پیگیری شد و تیم ها در چهارچوب هفته بیست و ششم بوندسلیگا و در ورزشگاه های خالی از تماشاگر به مصاف یکدیگر رفتند.

رقابت‌های بوندس‌لیگا اما روز گذشته با برگزاری دربی برلین بین یونیون و هرتا وارد هفته بیست و هفتم شد؛ دیداری که در نهایت با پیروزی قاطع و چهار گله تیم میزبان یعنی هرتابرلین خاتمه یافت.

این مسابقات در حالی امروز پیگیری خواهد شد که در یکی از مهمترین بازی‌ها بایرن مونیخ صدر جدولی در ورزشگاه آلیانز شهر مونیخ میزبان فرانکفورت رده سیزدهمی خواهد بود. بایرن در حال حاضر با ۴ امتیاز بیشتر نسبت به دورتموند در صدر جدول قرار گرفته و با هدف تثبیت صدرنشینی پا به دیدار امشب می گذارد.

دیدار امروز بین دو تیم بایرن مونیخ و فرانکفورت اما به یک لحاظ دیگر از اهمیت بالایی برای باواریایی‌ها برخوردار است. بایرن هفته آینده در حساس ترین بازی فصل بوندسلیگا به مصاف تیم دوم جدول یعنی دورتموند خواهد رفت. از طرف دیگر ستاره لهستانی این تیم یعنی رابرت لواندوفسکی ۴ کارته است و در صورت دریافت کارت زرد در بازی امروز بازی حساس هفته آینده برابر دورتموند را از دست خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

یک ستاره دیگر دورتموند در راه انتقال به تیم رقیب؟!

رسمی: بایرن مونیخ بند خرید کوتینیو را فعال نکرد

 

 

تگ ها


بروسیا دورتموند بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی فوتبال جهان فوتبال