خطر رفع شد، مدافع منچستر مشکل قلبی ندارد

ویکتور لیندلوف با عارضه قلبی و نیز کرونا روبرو نیست و می تواند به تمرینات منچستریونایتد باز گردد....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد در حالی شنبه شب در هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس موفق شد میزبانش نوریچ‌سیتی را با نتیجه ۰-۱ از پیش رو بردارد که ویکتور لیندلوف در دقیقه ۷۰ از ناحیه قفسه سینه احساس درد کرد و در ادامه به تشخیص پزشک تیم در دقیقه ۷۴ جای خود را به اریک بایی داد.

باشگاه منچستریونایتد بعدازظهر امروز با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که لیندلوف در حال حاضر تحت یکسری تحقیقات احتیاطی قرار دارد و به خوبی از ناحیه‌ای که در بازی مقابل نوریچ احساس درد کرد، بهبود یافته است. همه نشانه‌ها حاکی از آن است که این موضوع به هیچ وجه به شیوع کووید-۱۹ در باشگاه منچستریونایتد مرتبط نیست.

ماجا همسر مدافع سوئدی شیاطین سرخ هم درباره وضعیت او در وبلاگ شخصی‌اش نوشت:«تماشای آن مسابقه ترسناک بود و ویکتور پس از آن دیدار بسیار نگران بود. دیروز او آزمایش‌های زیادی انجام داد و مانیتور قلب به مدت دو روز روی سینه‌اش بود تا مطمئن شود همه چیز خوب است. به نظر می‌رسد همه چیز خوب است. ما منتظر پاسخ آخرین تست‌ها هستیم که فردا به پایان می‌رسد».

لیندلوف ۲۷ ساله این فصل در ۱۸ بازی از رقابت‌های مختلف برای منچستریونایتد به میدان رفته و دو پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

تگ ها


منچستر یونایتد