خطر مرگ بیخ گوش هوادار لیورپول؛ هواداران ناپولی مجازات می‌شوند؟

شب گذشته و در جریان جدال تیم‌های لیورپول و ناپولی، چند نفر از هواداران دو تیم با یکدیگر درگیر شدند و در این بین یک هوادار لیورپول به دلیل آسیب از ناحیه سر دچار سکته شد و حالا باید دید مسئولان یوفا جریمه‌ای برای هواداران ناپولی در نظر خواهند گرفت یا خیر....

به گزارش مدال؛ برای دومین سال پیاپی گروهی از هواداران لیورپول مورد حمله هواداران ناپولی در ایتالیا قرار گرفتند و «استیون آلن» یکی از هواداران لیورپول در این جریانات آسیب دید. بلافاصله پس از این سانحه که بین دو نیمه مسابقه رخ داد، او به بیمارستان منتقل شد و در آنجا مدیر اجرایی باشگاه و ماموران پلیس مرسی‌ساید که با تیم به بازی‌های خارج از کشور سفر کرده بودند، به ملاقاتش رفتند.

«پیتر مور» مدیر اجرایی سرخ‌پوشان مرسی‌ساید شب گذشته در توئیتر در این خصوص نوشت: «هم‌اکنون در کنار استیون در بیمارستان هستم. تا زمانی که مطمئن نشویم اوضاعش روبراه هست او را ترک نمی‌کنیم. تلاش کردیم پزشکی متخصص او را ویزیت کند اما متاسفانه کارکنان تعداد کمی دارند و در اورژانس پزشک نیست.»

او مدتی بعد در توئیتی جدید نوشت: «حالا چند پزشک بالا سر او حاضر شده‌اند و پلیس هم وارد قضیه شده. هم مسئولان بیمارستان و هم پلیس همکاری خوبی با ما دارند. استیون از من خواست از همه شما برای نگرانی‌هایتان تشکر کنم.»

پلیس لیورپول هم درباره اتفاق پیش آمده گزارش داد: ««تایید می‌کنیم که یکی از هواداران لیورپول حین دیدار ناپولی و لیورپول به بیمارستان منتقل شد. او 26 سال دارد و پیش از بازی کنار مردی 46 ساله مورد حمله قرار گرفت. او جراحات سطحی داشت و سرش هم آسیب دیده بود اما برای تماشای بازی به ورزشگاه رفت. بین دو نیمه دچار سکته و فوراً به بیمارستان منتقل شد.»

با توجه به سخت‌گیری‌ها و جدیدیت یوفا در مبارزه با خشونت روی سکوها، باید دید مسئولان جریمه‌ای برای هواداران ناپولی در نظر خواهند گرفت یا خیر.

بیشتر بخوانید:

رکوردهای منفی که لیورپول و کلوپ به ثبت رساندند

تگ ها


حمله هواداران ناپولی هواداران ناپولی هواداران لیورپول لیورپول ناپولی سرخپوشان مرسی‌ساید لیگ_قهرمانان_۲۰ ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان ۲۰۱۹/۲۰ لیگ قهرمانان اروپا فوتبال جهان ناپولی لیگ برتر سری آ UEFA Champions League فوتبال