خطیبی: آزادی خانه تراکتور است و برنده می‌شود

رسول خطیبی، کارشناس و مربی فوتبال تبریزی در مورد دیدار تیم های تبریزی با سرخابی پایتخت گفتگویی را انجام داده است که در ادامه می خوانید ......

رسول خطیبی، کارشناس و مربی فوتبال تبریزی در مورد دیدار تیم های تبریزی با سرخابی پایتخت گفتگویی را انجام داده است که در ادامه می خوانید.
 
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه" رسول خطیبی، کارشناس و مربی فوتبال تبریزی در مورد دیدار تیم های تبریزی با سرخابی پایتخت گفتگویی را انجام داده است که در ادامه می خوانید.
امیدوارم استقلال سکوی استارت ماشین باشد
فردا هر دو تیم کار سختی را در یادگار خواهند داشت و به نظر من استقلال مقابل ماشین سازی که در هفته های اخیر نیز متحول شده است کار دشواری خواهد داشت . من از نزدیک شاهد حمایت های شورای شهر و شهردار کلانشهر تبریز از این تیم بوده ام و در روزهای گذشته نیز این تیم شارژ مالی شده است که مدیریت با این کار خوب خود انرژی مثبتی را به تیم تزریق کرده است که می تواند در نتیجه گرفتن این تیم تاثیر زیادی داشته باشد.
حامیان فوتبال آذربایجان ماشین را تنها نگذارند
من از تمامی حامیان فوتبال آذربایجان می خواهم که ماشین سازی را تنها نگذارند و این تیم اگر اسم و رسمی دارد به خاطر سکو بوده و الان این سکوهای خالی زیاد به چشم می زند . من از تمامی فوتبال دوستان آذربایجانی می خواهم که فردا روی سکو های یادگار، ماشین را تنها نگذارند و اگر حمایت کنند قطعا ماشین سازی می تواند در لیگ برتر بماند و هر آذربایجانی را خوشحال کند
تراکتور همیشه در آزادی سرتر از پرسپولیس بوده
تراکتور و پرسپولیس به نظر من جذاب ترین بازی فصل خواهد بود و من امیدوارم که این دیدار جذاب با برتری تراکتور همراه باشد و البته سه امتیاز این دیدار دور از دسترس نیست و تراکتور در سال های اخیر بردهای زیادی را به دست آورده و به نوعی با حضور بیش از 30 هزار نفری هوادارانش آزادی را خانه خود می داند و برای برد به میدان می رود.
زمان من هم تراکتور  را پیش باخته می دانستند
این حرف اشتباه است که بگوئیم پرسپولیس  امتیاز بیشتری دارد و قوی تر از تراکتور است . یادم هست زمانی که تراکتور دست من بود چون تیم جوانی داشتم همه پیش باخته می دانستند ولی وارد استادیوم که شدیم جو حاکم بر سکو های تراکتوری موج غیر قابل وصفی را به بازیکنان تزریق کرد که در داخل زمین تمرینات و برنامه ها را خیلی راحت اجرا کردند و در نهایت هم سه بر یک برنده شدیم و در کل تراکتور با هر تیم و مربی که بوده توانسته پرسپولیس را در آزادی به راحتی شکست دهد و در این دیدار نیز که تراکتور امیر قلعه نویی را روی نیمکت خود می بیند می تواند به راحتی از عهده این کار بیاید . تجربه و سابقه امیر قلعه نویی نشان داده است که او به خوبی از عهده بازی های بزرگ برآمده و می تواند این بازی را مدیریت و به خواسته خود و هواداران برسد
امتیاز دربی تبریز به درد هیچکدام نخورد
من قبل از بازی نیز گفته بودم که فارغ از نتیجه دوست دارم که دربی تبریز یک برنده داشته باشد . سه امتیاز این دیدار هم به درد تراکتور میخورد و هم به درد ماشین سازی ولی یک امتیاز به درد هیچ کدام نخورد و هر دو تیم ضرر کردند که امیدوارم این هفته تیم های ما بتوانند مقابل سرخآبی پایتخت 6 امتیاز را برای فوتبال آذربایجان بدست آورند.
 

تگ ها


فوتبال