خطیبی: امیدوارم داوری در بازی فردا اشتباه نکند

سرمربی ماشین‌سازی امیدوار است داوری در بازی تیمش مقابل نساجی مازندران اشتباه نکند....

سرمربی ماشین‌سازی امیدوار است داوری در بازی تیمش مقابل نساجی مازندران اشتباه نکند.

به گزارش مدال، رسول خطیبی، سرمربی ماشین‌سازی تبریز پنج‌شنبه شب در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر نساجی مازندران در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر گفت: خیلی خوشحالم که با یک تیمی بازی داریم که مثل تیم  خودمان است. قدمت بالایی دارند و از تیم‌هایی قدیمی‌های فوتبال هستند. امیدوارم روزی برسد که ماشین‌سازی و نساجی به حق خودشان در فوتبال برسند.

او ادامه داد: ما دو بازیکن‌ مصدوم داریم که به بازی نمی‌رسند و یک بازیکن مصدوم دیگرمان احتمال دارد به بازی برسد.

خطیبی افزود: در قائمشهر جلوی نساجی بازی کردن کار سختی است. به نظر من بهترین تماشاگران ایران را مردم قائمشهر و آذربایجان دارند که واقعا تعصبی و برادرانه هواداری می‌کنند. آن‌ها طوری زندگی می‌کنند که انگار خون تیم‌شان در رگ‌های‌شان است. نساجی مثل ما جام حذفی را از دست داد اما در لیگ نتیجه خوبی گرفته است و معتقدم برای تیم‌هایی مثل نساجی و ماشین‌سازی و تراکتور، هوادار یک امتیاز مهم است. ما پیش‌بینی کردیم در این شرایط کار سخت است. تیم نساجی از بازیکنان خوبی برخوردار است. امیدوارم بازی خوبی از دو تیم شاهد باشیم. هر تیمی که تمرکز بیش‌تری داشته باشد و از موقعیت‌های خود استفاده کند می‌تواند به موفقیت برسد.

سرمربی ماشین‌سازی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم اشتباهات گذشته را پوشش دهیم و سعی کنیم با امتیاز از زمین بیرون بیاییم. برای تیم ما سال گذشته آقای مهاجری زحمات زیادی کشیدند. من با ایشان رابطه خوبی دارم و امیدوارم در نساجی موفق باشند.

او درباره مساله داوری گفت: چون قبل بازی است و گفتند درباره داوری قبل از بازی صحبت نکنید، چیزی نمی‌گویم. امیدوارم داوری نه به ضرر ما باشد نه به ضرر تیم حریف و یک بازی بدون اشتباه داوری ببینیم.

اخبار مرتبط:

کمیته انضباطی به رسول خطیبی و باشگاه ماشین‌سازی فرصت دفاع داد

تگ ها


رسول خطیبی نشست خبری کنفرانس خبری ماشین‌سازی نساجی نساجی-ماشین سازی ایران فوتبال