خطیبی: انگیزه زیادی برای بازی با پرسپولیس داریم

سرمربی آلومینیوم معتقد است بازیکنانش توانایی کسب پیروزی مقابل پرسپولیس را دارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رسول خطیبی در صحبت‌های خود قبل از دیدار با پرسپولیس اظهار کرد: تیم پرسپولیس و آقای گل‌محمدی در چند هفته اخیر و به غیر از دیدار سوپر جام که در آن مسابقه هم فوق‌العاده کار کردند، خیلی خوب شکل گرفته و نتایج خوبی کسب کرده است. با اینکه مشکلاتی داشتند، اما از نظر فوتبالی جزو بهترین‌های ایران هستند.

او ادامه داد: ما هم تیم آلومینیوم هستیم و این توانایی را در بازیکنانم می‌بینم که مثل بازی رفت کارهای بزرگی انجام بدهند. از نحوه تمرین شاگردانم در روزهای اخیر این مورد را دیده‌ام که انگیزه زیادی برای دیدار با پرسپولیس دارند.

سرمربی تیم آلومینیوم اضافه کرد: مطمئنا فردا یک بازی خیلی خوب از بازیکنان آلومینیوم می‌بینید و ان‌شاالله بتوانیم با امتیاز زمین را ترک کنیم و معتقدم هر تیمی از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کند، برنده بازی خواهد بود که امیدوارم سه امتیاز برای ما باشد.

خطیبی با تاکید بر اینکه از بازیکنانم واقعا راضی هستم، عنوان کرد: با اینکه بازی قبل را واگذار کردیم، اما بازیکنانم با تمام وجود در بازی‌ها ظاهر شدند و در روزهای گذشته تمرین کردند. امیدوارم فردا هم یک نمایش خیلی خوب از بچه‌های آلومینیوم ببینیم.

او یادآور شد: خوشبختانه برای دیدار با پرسپولیس هیچ بازیکن محروم یا مصدومی نداریم و همه بازیکنان تیم آماده هستند.

سرمربی تیم آلومینیوم تصریح کرد: خدا را شکر در بازی رفت برنده شدیم و بازیکنان ما در آن دیدار فوق‌العاده کار کردند و یک بر صفر برنده شدیم. بازیکنان ما این باور را دارند که می‌توانند برنده بازی فردا باشند، اما می‌دانیم که کارمان سخت است چون پرسپولیس در مسابقات گذشته‌اش شکل بهتری گرفته و فوتبال خوبی به نمایش گذاشته ولی قطعا می‌دانم بازیکنان ما می‌توانند کارهای بزرگی انجام بدهند.

خطیبی تاکید کرد: این اعتقاد را دارم که بازیکنانم فردا یکی از بهترین مسابقات لیگ را انجام می‌دهند و به تک تک شاگردانم ایمان دارم. ان‌شاالله بینندگانی که از تلویزیون مسابقه را می‌بینند، یک بازی خیلی زیبا شاهد باشند.

تگ ها


فوتبال ایران رسول خطیبی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال