خطیبی: انگیزه زیادی مقابل شهرخودرو داریم

سرمربی آلومینیوم امیدوار است شاگردانش فردا نمایش خوبی برابر شهرخودرو داشته باشند....

به گزارش "ورزش سه"، رسول خطیبی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل شهرخودرو اظهار کرد: شهرخودرو در دو دیدار شکست خورده ولی ما بازی‌های این تیم را دیدیم و می‌دانیم با اینکه باختند، فوتبال زیبایی به نمایش می‌گذارند و تغییرات زیادی در ترکیب‌شان داشتند.

او ادامه داد: امیدوار هستم فردا بچه‌های ما با روحیه خوب و شرایطی که داریم، نمایش خوبی مقابل شهرخودرو داشته باشیم. قطعا فردا یکی از بازی‌های خوب هفته را می‌بینید و امیدوار هستیم اهداف و برنامه‌هایی که داریم را پیاده کنیم.

سرمربی آلومینیوم درباره غایبان تیمش مقابل شهرخودرو عنوان کرد: محسن ربیع‌خواه و محمد ایران‌پوریان را بخاطر آسیب دیدگی در اختیار نداریم ولی بدون محروم هستیم.

خطیبی یادآور شد: تیم شهرخودرو مالک‌محور است و آقای حمیداوی، دوست و همبازی قدیمی‌ام شرایطی را برای این باشگاه مهیا کرده که جای تشکر دارد و از او ممنون هستم. حمیداوی از جیب خودش در فوتبال هزینه می‌کند و باید از این افراد تشکر کنیم. امیدوار هستم این تیم به روزهای خوب خود برگردد و برای آقای حمیداوی، باشگاه شهرخودرو و تیم مهدی رحمتیِ عزیز که دوست و همبازی قدیمی‌ام است، آرزوی موفقیت می‌کنم.

او اضافه کرد: امیدوار هستم فردا به پیروزی برسیم و مقابل شهرخودرو موفق شویم و پس از بازی برابر ما، این تیم موفق شود.

سرمربی آلومینیوم یادآور شد: خوشبختانه بازیکنان ما روحیه بالا و انگیزه زیادی دارند تا روند خوبی که در هفته‌های اخیر داشتند را ادامه دهند و برابر شهرخودرو نتیجه بگیرند.

تگ ها


رسول خطیبی آلومینیوم اراک