خطیبی: بازی زیبایی مقابل شارجه می‌بینید

سرمربی تیم تراکتور امیدوار است شاگردانش در بازی فردا مقابل شارجه نمایش خوبی داشته باشند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم تراکتور اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را با تساوی سه بر سه مقابل پاختاکور به پایان رساند. این تیم دومین بازی خود را فردا شب مقابل شارجه امارات، میزبان بازی های گروه B برگزار خواهد کرد. صحبت‌های رسول خطیبی، سرمربی تراکتور در نشست خبری پیش از این بازی را بخوانید:

تسلیت بابت درگذشت نادر دست نشان

ضمن ابراز تاسف و عرض تسلیت به مناسبت درگذشت زنده یاد نادر دست نشان، یکی از ملی پوشان سابق و از مربیان خوب فوتبال ایران در مورد بازی فردا باید بگویم که بر اساس برنامه ریزی که برای این رقابت ها کرده ایم، بازی به بازی جلو می رویم. برنامه ریزی ما الان برای تیم شارجه است. تیمی که یک مربی خوب دارد و میزبان گروه است. 

بازی زیبایی از تراکتور خواهید دید

بر اساس برنامه ریزی‌هایی که کردیم، سعی می‌کنیم از نقاط ضعف حریف بهترین استفاده را بکنیم؛ نقاط ضعفی که در آنالیزهایی که از حریف داشتیم به بچه ها یادآوری کرده‌ایم. همان‌طور که پیش از بازی با پاختاکور گفته بودم، یک بازی خوب از تراکتور خواهید دید، امروز هم می‌گویم که فردا یک بازی خیلی زیبا مقابل شارجه خواهید دید.

در سخت‌ترین گروه آسیا هستیم

در شب اول مشخص شد که همان‌طور که گفته بودم، گروه ما سخت‌ترین گروه مسابقات است. همه تیم ها در این گروه شانس صعود دارند و هر تیمی که اشتباه کمتری مرتکب شود، قطعا صعود می‌کند.

ادامه دارد...

تگ ها


تراکتور رسول خطیبی