خطیبی: تراکتور پر هوادارترین تیم آسیاست

سرمربی تیم تراکتور برگزاری بازی ها به سبک کنونی را به ضرر تیمش دانست چون تراکتور یک تیم پرهوادار است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم تراکتور اولین بازی خود در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه دوم با تیم های شارجه امارات، پاختاکور ازبکستان و نیروی هوایی عراق همگروه است. این تیم اولین بازی خود در این مسابقات را فردا مقابل تیم پاختاکور برگزار خواهد کرد.

رسول خطیبی، سرمربی تراکتور در نشست خبری پیش از این بازی گفت: از طرف بازیکنان و کادر فنی به هوادران تراکتور قول می دهیم که با تمام وجود تلاش کنیم. با تمام وجود در بازی فردا خواهیم جنگید.

وی ادامه داد: تراکتور پر هوادارترین تیم آسیاست. بدون تماشاگر بودن مسابقات و برگزاری آن به شکل کنونی، بیشتر از همه به تیم ما ضربه می زند. جای همه هوادارانمان در ورزشگاه ها خالی است.

سرمربی تراکتور خاطرنشان کرد: از باشگاه شارجه به خاطر میزبانی تشکر می کنم. من به همراه مسعود شجاعی در شارجه بازی کرده ام و از حضور در این جا خیلی خوشحالم.

خطیبی در مورد شرایط تیمش در لیگ برتر ایران تاکید کرد: لیگ ایران متفاوت تر از لیگ های دیگر است. این لیگ، یک لیگ قوی است. ما بازی های کمتری نسبت به تیم های بالاتر انجام دادیم. با انجام دو بازی معوقه می توانیم به جایگاه مورد نظرمان برسیم. البته در حال حاضر فکرمان روی بازی فرداست. از نظر فوتبالی با وجود داشتن بعضی از ایرادات کیفیت فوتبال ایران از دیگر تیم های منطقه بسیار بالاتر است.

ادامه دارد...

تگ ها


تراکتور رسول خطیبی