خطیبی در گفت‌وگو با مدال: لک بهترین دروازه‌بان ایران است

رسول خطیبی سرمربی ماشین سازی بعد از پیروزی این تیم مقابل استقلال حامد لک را بهترین دروازه‌بان ایران دانست....

به گزارش خبرنگار مدال، تیم ماشین سازی تبریز امروز در استادیوم آزادی دست به کار بزرگی زد و نوار پیروزی های پر گل استقلال را پاره کرده و در برد استقلال در این فصل دبل کرد. سرمربی ماشین سازی بعد از بازی با افت فشار نتوانست در نشست خبری شرکت کند. خبرنگار مدال گفت وگویی با این مربی  داشت.

خطیبی درخصوص برد تیم ماشین‌سازی گفت: بازی بزرگی بود و ما با آمادگی کامل و آنالیز خوب حریف وارد زمین شدیم و من به بازیکنان خود ایمان داشتم و می‌دانستم که دست به کار بزرگی خواهند زد و همین اتفاق نیز افتاد و توانستیم همان‌طور که استقلال را در تبریز شکست داده بودیم، در تهران نیز شکست دهیم و نشان دهیم که امسال حریف سر سختی برای مدعیان هستیم.

خطیبی ادامه داد: بازیکنان من معرفت، غیرت و شرافت را معنا کردند و امروز یک فوتبال جان‌دار را به نمایش گذاشتند و نشان دادند که در لیگ برتر حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و در آینده اسم این جوانان خیلی بیشتر خواهید شنید. 

خطیبی در خصوص عملکرد حامد لک نیز اظهار داشت: همان‌طور که در این دیدار دیدید حامد لک یکی برترین‌های زمین بود و من این نوید را به سرمربی تیم ملی می‌دهم که یک دروازه بان آماده و سر حال را در اختیار خواهند داشت و حامد لک نه تنها در این دیدار بلکه در طول فصل نشان داده است که با اختلاف بهترین دروازه بان ایران است و اگر به تیم ملی دعوت نشود به او ظلم نمی‌شود بلکه به فوتبال ملی ایران ظلم خواهد شد.

سرمربی ماشین سازی درخصوص هفت گله شدن احمد زنده روح گفت: احمد امروز مرام و معرفت را در حق من و هم‌تیمی‌های خود تمام کرد. احمد در روزهای گذشته سرما خورده بود و در این دیدار نیز با اینکه تب و لرز داشت ولی مردانه بازی کرد و گلزنی هم کرد که لایق این گلزنی‌ها است.

خطیبی در خصوص عملکرد خوب معبودی نیز توضیح داد: عزیز هم یکی از بازیکنان خوب ما است که در این فصل تبدیل به آچار فرانسه تیم شده که در هر پستی که بازیکن نداشتیم بازی کرده است و توانسته در تمامی پستی‌هایی که به میدان رفته بهترین زمین باشد. 

خطیبی در انتهای صحبت های خود گفت: نباید از بازیکن اسم می آوردم ولی سئوالات شما مجبورم کرد که اسم ببرم. تک تک بازیکنان من لایق قدردانی هستند و تا به اینجای کار دست به کار بزرگی زده‌اند که من قدردان تک تک آنها هستم و همین جوانان بی ادعا روزی اسکلت تیم ملی را خواهند ساخت.

اخبار مرتبط:
استقلال 1 ماشین‌سازی 2 ؛ شاگردان خطیبی ترمز آبی‌ها را کشیدند
استقلال 1 ماشین‌سازی 2 / گزارش لحظه به لحظه

تگ ها


استقلال ماشین سازی خطیبی رسول خطیبی گفت و گوی اختصاصی مدال ماشین سازی هفته شانزدهم لیگ نوزدهم هفته شانزدهم لیگ برتر ایران هفته شانزدهم لیگ برتر لیگ یرتر ایران فوتبال ایران استقلال ماشین سازی استقلال-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال