خطیبی: فضای مجازی مسموم باید از تراکتور دور شود

رسول خطیبی علت جدایی اش را فحاشی در فضای مجازی می‌داند و به هواداران توصیه می‌کند که با این افراد مرز بندی داشته باشند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رسول خطیبی سرمربی مستعفی تراکتور شب گذشته در برنامه فوتبال برتر حضور یافت و در مورد شرایط این تیم صحبت های جالبی را انجام داد: تراکتور تیم شهرم است و به آن تعصب دارم. تراکتور تیم بزرگی است و بازیکنان و مربیان بزرگی داشته است. آقای زنوزی با تمام وجود در این تیم از جیب خودش خرج می‌کند و چندین میلیارد و نزدیک چهارصد و خرده‌ای میلیارد از جیبش خرج کرده. من احساس میکنم این فضای مجازی درباره تراکتور مسموم شده و این را می‌گویم که تراکتور از این فضا بیرون بیاید.

سرمربی پیشین آلومینیوم در توصیف این وضعیت گفت: مربیان بزرگی قبل از من آمدند و زمان سپاه آقا یحیی گل‌محمدی آمد که مگر مربی بدی است؟ آقای جلالی که آمدند بهترین تیم تاریخ لیگ برتر بود. تیم خیلی خوبی داشت و تیم هم قهرمان نیم فصل بود اما با یک باخت هجمه‌ای در فضای مجازی آمد و این هم همه هواداران نبودند. ۱۰-۱۵٪ از افراد که نمی‌دانم تراکتوری هستند یا نیستند، جهت می‌دهند.

او اضافه کرد: آن موقع که آقای جلالی آمد من با ایشان ارتباط داشتم، پرسیدم چرا استعفا می‌دهید؟ گفت آنقدر بد و بیراه می‌گویند... این‌ها به تیم ضربه می‌زند. من بعد از آقای جلالی آمدم و با یک باخت به پدیده فشاری آوردند که من هم رفتم؛ تیم قهرمان نیم فصل بود. بعد آقای زنوزی بهترین مربیان را آورد؛ توشاک یک اسم و رسمی داشت، آقای لیکنز و دنیزلی هم آمدند. این‌ها تحت تاثیر قرار می‌دهند و تعدادشان هم زیاد نیست.

این مربی تبریزی فوتبال ایران با اشاره به کم طاقتی هواداران تراکتور توضیح داد: اجازه بدهید یک مربی دو سال آنجا کار کند، ببینید موفق می‌شود یا خیر؟ آقای زنوزی گفت من خسته شدم و بگذارید یک مربی بیاید و کار خودش را بکند. الان تیمی که بوده، توسط دو سه مربی بسته شده است.

او با توصیه هواداران تراکتور گفت: من از هواداران تراکتور خواهش می‌کنم این عشق و علاقه‌ای که دارید را اجازه ندهید این افراد به حاشیه ببرند. الان آقای فیروز کریمی آمده، دوستانم نشان دادند که ابن افراد برای فصل بعد مربی معرفی می‌کنند. این مربی یک هفته است آمده! بگذارید کارش را انجام دهد.

خطیبی درباره راهکار حل مشکلات عنوان کرد: اعتقاد دارم مسئولان رده بالای استانی وارد شوند و فضا را درست کنند چون تیم و آقای زنوزی آسیب می‌بیند. بگذارید مربی بیاید و تیمش را ببندد. با یک باخت هجمه وارد نکنید و مطمئن باشید اگر فرصت داده شود و مردم پشت سرمربی باشند، مطمئنم آن تیم موفق خواهد شد.

سرمربی سابق تراکتور درباره علت جدایی اش اظهار داشت: من غیرت دارم و تعصب دارم و دوست ندارم کسی به خانواده‌ام توهین کند. من مربی ای هستم که دوست دارم در فضای آرام کار کنم. مطمئن باشید مربی در چنین فضایی نمی‌تواند کار کند.

وی در پایان گفت: تراکتور در این دو سال و نیم این فضا را داشته و من در یکی دو شهر می‌بینم که چنین فضایی هست. این فضای مسموم را باید دور کنند و اگر اجازه بدهند که مربی کار کند، مطمئناً ضرر نخواهند دید.

تگ ها


تراکتور رسول خطیبی فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال