خطیبی: مذاکره‌ای با استقلال در کار نیست

سرمربی آلومینیوم اراک اعلام کرد که با هیچ تیمی مذاکره نکرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این روزها اخبار فراوان و متفاوتی پیرامون باشگاه استقلال شنیده می شود. از جذب بازیکنان جدید گرفته تا حضور یک مربی موقت بر روی نیمکت این تیم.


بنا بر اخبار واصله، مدیران استقلال به دنبال جذب یک سرمربی موقت هستند تا این تیم را در بازی های لیگ قهرمانان آسیا، هدایت کند و پس از اتمام این رقابت ها، آنها به دنبال بازگرداندن آندره آ استراماچونی باشند.


چند روزی است که نام رسول خطیبی پیرامون باشگاه استقلال زیاد شنیده می شود. گفته شده که مدیران استقلال با خطیبی وارد مذاکره شده تا این سرمربی، تا پایان دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا، هدایت آبی پوشان را برعهده بگیرد و پس از اتمام این بازی ها، آندره آ استراماچونی و یا سرمربی جدید استقلال، هدایت این تیم را برعهده بگیرد.


شب گذشته بود که در خلال مذاکرات مدیران استقلال با رشید مظاهری و وریا غفوری، عکسهایی از حضور رسول خطیبی در یکی از هتل های تهران منتشر شد تا بحث حضور این سرمربی در استقلال، بیش از پیش شنیده شود.


اما امروز خطیبی سرمربی آلومینیوم اراک با انتشار یک استوری، تمامی این اتفاقات را تکذیب کرد. خطیبی در صفحه اینستاگرامش نوشته است: «سلام به همه عزیزان. با هیچ تیمی صحبتی یا مذاکره نداشتم و خواهش میکنم توجه ای به شایعه سازان نکنید.»


استقلال تا فردا فرصت دارد که لیست نهایی خود جهت حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را به AFC ارسال کند و تا این لحظه، تکلیف سرمربی، بازیکنان جدید و بازیکنان تمدیدی این تیم، مشخص نیست.

بیشتر بخوانید:

گزارشی از نقل و انتقالات استقلال/ از مذاکره با مظاهری تا خطیبی

حقیقی - استقلال؛ مهم‌ترین تصمیم لیگ بیستم!

 

 

تگ ها


رسول خطیبی فوتبال ایران آلومینیوم اراک فوتبال