خطیبی: کی‌روش به آندو اعتقاد دارد

سرمربی ماشین سازی تبریز که در بدو ورود به محل نشست خبری دیدار مقابل پدیده با استقبال گرم مهاجری مواجه شد ابتدا عنوان کرد با وجود کمر درد به نشست آمده ......

 سرمربی ماشین سازی تبریز که در بدو ورود به محل نشست خبری دیدار مقابل پدیده با استقبال گرم مهاجری مواجه شد ابتدا عنوان کرد با وجود کمر درد به نشست آمده.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، خطیبی با اشاره به مصدومان زیادی که در تیمش وجود دارند گفت: این مصدومیت ها کیفیت ما را گرفته اند اما با تلاش کادر پزشکی امیدواریم بالاخره تیممان کامل شود.


وی در پاسخ به روند نزولی تیم هایش گفت: ما در گسترش و تراکتور موفق بودیم و ناکام نبودم. الان هم اعتقاد دارم از لحاظ نفری ماشین سازی بهتر از دو تیم قبلی من در تبریز است.


سرمربی ماشین سازی در رابطه با گل های خورده زیاد تیمش گفت: مصدومیت ها ترکیب ما را به هم ریخته و مجبور به جابجایی نفرات شدیم و این هماهنگی ما را گرفته است.


خطیبی درباره شرایط آندو هم توضیح داد: آندو قطعا به تیم ملی بر می گردد و کی روش به او اعتقاد دارد.


وی در پایان درباره پدیده گفت: مهاجری با توجه به یک سال و نیم حضور در پدیده شناخت کافی را در تیمش پیدا کرده اما بچه های ما می دانند ما نیازمند برد هستند. بچه های ما نذر می کنند داوری بر علیه ما نباشد تا بتوانیم بیشتر از این از داوری ضربه نخوریم. برای همه تیم ها این آرزو را داریم.

 

تگ ها


فوتبال