خطیر: ساناک دروغ می گوید!

معاون ورزشی باشگاه استقلال نسبت به اظهارات دستیار سابق شفر واکنش نشان داد ......

معاون ورزشی باشگاه استقلال نسبت به اظهارات دستیار سابق شفر واکنش نشان داد.

به گزارش مدال، جیری ساناک دستیار وینفرد شفر در استقلال که در ابتدای این فصل و در میانه راه از جمع آبی پوشان جدا شد شب گذشته در پستی اینستاگرامی مدیران باشگاه استقلال را به باد انتقاد گرفت و مدعی شد علی خطیر معاون باشگاه استقلال او را تهدید کرده است.

ساناک در بخشی از توضیحاتش آورده است: وقتی مدیر ورزشی جدید استقلال دکتر علی خطیر ارتباط دوباره با من را شروع کرد، نتیجه‌ نهایی‌اش تهدید و باج‌خواهی و ارسال یک شکایت رسمی به فیفا بود! با این هدف که من از سوی فیفا با یک جریمه‌ی مالی سنگین روبرو شوم، آنهم بدون کوچکترین توجهی به شرایط من که در بالا به آنها اشاره کردم. راه ایجاد اعتماد و همکاری مناسب، این نیست.

در این خصوص با خطیر تماس گرفته شد که وی پاسخ داد:تمام مکاتبات من با این مربی موجود است و بعد از بازی با پدیده آن را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهم داد.

وی افزود: آنجا مشخص می‌شود که ساناک دروغ گفته یا من دروغ گفته ام.وقتی اسناد را به رسانه ها دادم مشخص می‌شود که او نقض قول و قرار انجام داده یا من و آیا من BACKMAIL  کرده ام یا او!به هر حال سیاست مدیران استقلال شفاف سازی درست برای هواداران است و من قطعا بعد از بازی در این مورد صحبت خواهم کرد.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال