خطیر: هواداران در مورد گرو زمان بدهند او بهتر می‌شود

لی خطیر معاون باشگاه استقلال در خصوص شرایط تیم استقلال گفت:ما سه برد خوب پیاپی داشتیم و در بازی قبل هم مستحق باخت نبودیم، اگر مستحق برد نبودیم حقمان باخت نبود ......

لی خطیر معاون باشگاه استقلال در خصوص شرایط تیم استقلال گفت:ما سه برد خوب پیاپی داشتیم و در بازی قبل هم مستحق باخت نبودیم، اگر مستحق برد نبودیم حقمان باخت نبود. به گواه کارشناسان یک پنالتی برای ما گرفته نشده و یک توپ ما هم به تیر دروازه خورد. البته مقداری هم کم شانسی داریم.ما یک مربی فوق‌العاده داریم ضمن آنکه چند بازیکن خوب و جوان داریم فقط کمی زمان می‌خواهیم. من می‌توانم به هواداران استقلال قول بدهم که شرایط تیم ما بهتر و بهتر خواهد شد.

وی در خصوص اینکه بحث تیام تمام شده است گفت: هوادار استقلال همیشه برد می‌خواهد و به مساوی هم راضی نیست. استقلال فصل قبل نتایج خوبی گرفته و خیلی غیر منطقی نیست که این انتظار را از تیم داشته باشند. این انتظار بردن و خوب بودن به حق است ولی باور کنید وقتی ما آمدیم این بازیکنان همه رفته بودند. زمانی که ما آمدیم یک ماه قبل از آمدن ما با عجمان قرارداد بسته بود و یکی از دلایلی که موفق شد مبلغی از عجمان پول بگیرد به خاطر همین قضایا بود.

معاون باشگاه استقلال تاکید کرد: از زمانی که آمدیم فقط 10 روز وقت داشتیم لیست آسیایی را بگیریم، یکی از دلایلی که بازیکنان با سرعت جذب شدند همین موضوع بود. همه بازیکنان هم با نظر کادر فنی جذب شدند.گرو در تیم قبلی‌اش بازیکن خوبی بوده ولی متاسفانه بازیکن بعضی مواقع به خاطر شرایط تیم یا کشور موفق نمی‌شود.اگر هواداران کمی صبر کنند شرایط گرو هم بهتر می‌شود.

وی در خصوص اینکه برای به سرانجام رساندن پرونده شکایت استقلال پیرامون سوپر جام باید 500 میلیون به حساب فیفا واریز شود گفت: این موضوع کذب محض است،استقلال تقاضای یک قاضی کرده است ولی دوستانی که می‌خواستند ما را اذیت کنند تقاضای سه قاضی کرده‌اند و خوشبختانه با درخواست یک قاضی باشگاه موافقت کرده است. ما هم از دادگاه CAS خواستیم هزینه ها را تقسیم کنیم. باشگاه 22 هزار فرانک برای ما فاکتور فرستاده است که ما خواستیم این هزینه تقسیم شود.اگر بعدا سازمان لیگ محکوم شوند تمام هزینه‌ها را باید آنها پرداخت کنند. ما گفتیم که بیاییم که این هزینه ها را تقسیم کنیم ولی آنها قبول نکردند اما مطمئنا تا آخر پیگیر موضوع هستیم.

خطیر در خصوص اینکه استقلال مخالف بازی در ورزشگاه های دیگر با سایپا است گفت: این حق طبیعی ما است ولی با صحبتی که روز گذشته با سازمان لیگ داشتیم فکر می‌کنم آنها قبول کرده‌اند که بازی ما در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال