خط حمله استقلال کم کار است/ هنوز مدافعان جور مهاجمان را می کشند!

تیم فوتبال استقلال در حالی در هفته ششم برابر میزبان خود به پیروزی رسید که باز هم مهاجمان این تیم گلزنی نکردند....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال تهران در هفته ششم رقابتهای لیگ برتر موفق شد شهرخودرو را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داده تا در پایان هفته ششم به صدر جدول رقابتها صعود کند.

در این بازی ابتدا سبحان خاقانی هافبک راست آبی پوشان در دقیقه ۱۲ دروازه شهرخودرو را باز کرد و سپس محمد دانشگر در دقیقه ۴۵ گل دوم تیمش را به ثمر رساند. آبی پوشان در حالی هفته ششم را سپری کردند که به جز یک بار، هنوز مهاجمان این تیم گلزنی نکرده‌اند.

آبی پوشان هفته نخست ۲ بر صفر میهمان خود مس رفسنجان را مغلوب کردند که زننده یکی از گل‌های این تیم ارسلان مطهری بود که این گل روی پاس خوب قائدی به ثمر رسید. این اولین و تا اینجای کار آخرین گلی بود که مهاجمان استقلال در به ثمر رسیدن آن نقش داشتند و به جز آن هافبک‌ها و به خصوص مدافعان این تیم جور خط حمله را کشیدند.

آبی پوشان ۷ بار در این فصل به گل رسیده‌اند که به جز تک گل ارسلان مطهری، ۲ گل توسط وریا غفوری به ثمر رسیده و میلیچ، احمد موسوی، سبحان خاقانی و محمد دانشگر سایر گلزنان این تیم هستند. سهم مدافعان استقلال ۵ گل از ۷ گل آبی پوشان است و سهم مدافعان کناری استقلال ۴ گل از تمام گل‌های این تیم است که توسط وریا غفوری، میلیچ و موسوی به ثمر رسیده است.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال شهر خودرو مشهد محمد دانشگر